Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Potrzebuję rady.

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Potrzebuję rady.

Post autor: gowthaw »

Siemka jak w temacie. Czy opłaca się sprzedać PS2 (z singstarem kamerka itp...) i pare gier na kompa(wsyzstkie już przeszedłem więc w sumie czemu nie :P) i kupić ps3 fat 80gb z czterema grami i softem 3.60??Proszę o szybką odpowiedź.
Ostatnio zmieniony pt 06 maja, 2011 17:26 przez gowthaw, łącznie zmieniany 1 raz.
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ofc że tak. Wg mnie. Bo PS3 to platforma o ogromnych możliwościach. A gry na kompa są tanie jak barszcz (te używane) więc nei stanowią specjalnej wartości. Natomiast PS2 z eye'm i singstarem dużo frajdy już nei dadzą w porównaniu do PS3. Jak najbardziej tak.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dokładnie. Jedyny minus to kupno gier.

Grafika gier na PC < Grafika gier PS3
i to jest smutne.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

A da się wgrywać jakoś gry na dysk?Chyba tak skoro na forum jest duzo owych .
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Da się. Ofc że się da. Ale do tego potrzebny jest CWF. Jeśli go masz zapomnij o PSN wogóle. Narazie innego sposobu nie ma.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

Nawet nie ma narazie co o PSN gadac bo haknięta.A swoją drogą co to jest ten program(na ps3-kach się nie znam :D) i moglibyście dać mi link do poradnika jak go używać?I czy działa przy sofcie 3.6.0?
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

CFW to Custom FirmWare. Czyli takie "hackerskie" oprogramowanie. Firmware'a 3.6.0 byś nei miał tylko ten customowy. Niestety nie wiem jak tego używać. I taka "przeróbka" jest niestety do wykrycia i prawdopodobnie dostaniesz bana na konsolę. Czyli już na tej konsoli nie będziesz mógł łączyć się z netem. Jeśli nadal jesteś zainteresowany to kontaktuj się z Berionem. Tylko wtedy nie mów o piratach a o "homeware". Pozdrawiam.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ