Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Opłaca się kupować PS3?

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Metal Sonic
-#
Posty: 11
Rejestracja: sob 07 maja, 2011 13:21

Opłaca się kupować PS3?

Post autor: Metal Sonic »

Hej ludziska, mam pytanie - czy opłaca się kupować ps3?

Na mojej półce leży co prawda x360, którego mam jednak dość. Z racji tego, że ma pękniętą obudowę,, mogę dostać za niego około 3 stówek, popracować troche i za otrzymane pieniążki kupić ps3. Tylko no właśnie - Czy to się opłaca?
Jakie są największe zalety PS3, jakie są wady i którą wersje najlepiej kupić?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... miałem ostatnio okazje grac na ps3 w NFS Shift.. Jak wrazenia? Swietne jest. Fajnie zrobiony "browser". Grywalnosc takze bardzo dobra... Ale jest pewien problem... Nie da sie jej przerobic...
Co prawda hakerzy znalezli sposob jak tego dokonac, ale po pewnym czasie Sony zatrzymało produkcje tej "wadliwej" wersji konsoli. Na ten czas nie masz "piratów". Jeśli masz tylko kase, to mozesz kupowac... Napewno minusem sa gry oscylujace w granicach 200zl.

PS - Na marginesie... jestes zainteresowany sprzedaza x360, tak? napisz na PW :roll:

Awatar użytkownika
Metal Sonic
-#
Posty: 11
Rejestracja: sob 07 maja, 2011 13:21

Post autor: Metal Sonic »

Akurat co do gier problemu mieć nie będe - Kuzyn ma całkiem pokaźną kolekcję gierek (Brakuje mu tylko MGS4, co mi z kolei jest porzebne do szczęścia :cry: )

Jedyne co mnie od Chlebaka odstrsza to cena - 1100 zł, jak dobrze trafisz to 900 :-?
Za taką cenę to powinien kawe parzyć i chyba jeszcze dzieci wychowywać.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Bierz! PS3 potęga, nie tylko konsola, ale takżemultimedialne centrum rozrywki. Filmy na BR. Ipla, AXN dostępne bezpośrednio z XMB. Mnóstwo gier i aplikacji. Zajebiaszczy wizualizer (NASA Robiło do niego zdjecia). BIERZ I JESZCZE RAZ BIERZ. Sam mam. I chwalę. Bo naprawde jest co.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Popieram wypowiedź ExGamera. Ta ilość pieniędzy jest tego warta. Nie ma bata, że ta konsola Ci się znudzi, nie ważne czy masz gry, czy nie.

stoprocent1
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 13:56

Post autor: stoprocent1 »

Już znajdziesz tańsze PS3 i gierki też można tanio kupić (polecam kupywać na allegro używane). Ogólnie PS3 jest najlepszą konsolą jaką miałem i mam. Polecam bardzo! :)

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Sam mam ps3 już z 2 - 3 lata i jestem bardzo zadowolony, jeżeli miałbym porównywać xbox360 do ps3 to ps3 wygrywa z xboxem pod wieloma względami ;) (nie jestem fanboyem jakby co :-P ) ps3 ma wiele zalet ale najważniejszą zaletą jest metal gear solid 4 :D na ps3 ;] oraz mniejsza awaryjność i internet za darmo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Kupuj PS3 bo nie są takie drogie a są porządne.

Jeżeli chodzi o przeróbkę są już Jail Break'i Itd.

W Jeleniej około 600 zł i masz Fata 80 GB z okablowaniem i padem bez problem.
Oczywiście w dobrym stanie

Pozdro

stoprocent1
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 13:56

Post autor: stoprocent1 »

hu6y pisze:Jail Break'i
nie polecam ;] pozniej aktualizujesz system, a juz do kazdej nowej gry dodaja najswiezsze aktualizacje i masz po plejaku.

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Tak naprawdę to nie duży problem bo wszystko da się obejść.


Polecam stronę http://www.dashhacks.com/

HUDY;)

Masz tam info na temat Hackowania każdej konsoli.
Ostatnio zmieniony śr 22 cze, 2011 15:38 przez Hudy, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

stoprocent1, kto normlany mając JailBreaka aktualizuje system? Wiadomo chyba (powszechnie) że każdy up[date FW PS3 uniemożliwia korzystanie z JailBVreaków i CWF/OWF dlatego mając wgrane te rzeczy nei należy się łączyć z intenetem. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Na ps3 nie ma wygodnego piracenia. Babranie się z jailbreakiem, nie wszystkie gry kompatybilne itp itd...

Aby temu zapobiec, można się składać do 5 osób na jedną grę pobieraną z PSN. Zawsze można kupować inne gry, lub te z serii miniS. Ceny tych gier zaczynają się od 5zł, czyli mniejwięcej tyle, ile wydawaliśmy dziennie w szkole na jedzenie i picie (np. ja).

Awatar użytkownika
Raven24
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 10:17
Lokalizacja: Kobylanka
Kontakt:

Post autor: Raven24 »

Ja na postawione pytanie czy opłaca się kupować PS3 odpowiem - tak ale tylko dla kilku exclusive'ów. Po ograniu Killzone, God Of War 3, MGS4, Heavy Rain, Uncharted i Gran Turismo 5 konsolę najzwyczajniej w świecie sprzedałem ponieważ na X360 mam te same gry, tę samą jakość i praktycznie za free.

Zablokowany