Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

przerobienie ps

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

zebelitto
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 paź, 2011 19:18

przerobienie ps

Post autor: zebelitto »

witam jutro bede mial ps3 kupuje go wylacznie dla tego bo cena jest bardzo okazyjna. mam pytanie czy da rede jakos przerobic go zeby nie kupowac tak drogich gier??

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Da się przerobić dość stabilnie konsolę, z tym że licz się z tym, że gry, które miałbyś pobierać mają po pare(naście) GB, nie zagrasz w nowsze gry, nie będziesz miał dostępu do różnych patchy (które często mają łatke do naprawiania zbugowanych trofeów), nie pograsz Online- krótko mówiąc stracisz to, co w tej konsoli najlepsze.

Używane gry nie są drogie, a nowości na allegro są często dostępne w połowę niższych cenach, niż te ze sklepu (przykład? Killzone 3 od nowości na allegro był za 100zł). Zawsze też można robić system wymiany gier. Kupujesz jedną, przechodzisz, wymieniasz. Krótka piłka.

Wygodnym rozwiązaniem jest też kupowanie gier na PSN w 5 osób. Robicie jedno konto, rejestrujecie je na 5 różnych konsolach. Każdy z was płaci 1/5 ceny. Pobieracie i gracie ;) Dzisiaj tak zakupiłem z kolegami Crysisa 2, zapłaciłem 28zł. Opłaca się? Bardzo.

ODPOWIEDZ