Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Zamierzam kupic ps3 ale...

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Kieles
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 09 sie, 2011 11:26

Zamierzam kupic ps3 ale...

Post autor: Kieles »

Witam zaraz w styczniu zamierzam kupić konsolę ps3 najbardziej zależy mi na graniu online, lecz kumple odradzają mi kupna tej konsoli i mówią żebym wziął xboxa. Więc ja z takim pytaniem. Która z tych konsol nadaje się bardziej do gry online.


Za odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam :P ;)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Do online zdecydowanie PS3
Jeżeli offline - to Xbox 360

Taka prawda ^^

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Według mnie jest kompletnie na odwrót, jeśli zależy ci na dobrej jakości i komfortowym graniu online to bierz Xbox360. Usługa online Sony jest darmowa, ale jest zdecydowanie gorsza, mam znajomych którzy posiadają obie konsole i wolą grać po sieci zdecydowanie na Xbox360. Skarżą się na niestabilność serwerów. Sony wyłącza co jakiś czas serwery, jak stwierdzą że im się nie opłaca ich utrzymywać (sytuacja znana i praktykowana już za czasów PS2 :roll:). Najbardziej znany i śmieszny przykład to gra The Eye of Judgment stworzona przez samo Sony. Ludzie nakupowali sobie zestawów kart, które wcale nie są tanie i teraz sobie je mogą wsadzić bo wyłączyli serwer w 2010. Usługa Xbox Live Gold jest płatna, ale wiesz za co płacisz - za jakość. Z tego co pamiętam to większość gier stoi na serwerach Microsoftu, więc nie ma mowy o wyłączaniu. Serwery Xbox1 zostały wyłączone rok temu, daje to trochę do myślenia jak Microsoft traktuje graczy a jak Sony. Nie wolno zapomnieć o żenującej akcji z wyciekiem danych milionów osób z serwerów Sony, z tego co pamiętam to nikt nie mógł grać online przez PONAD miesiąc.

Stoi u mnie pod telewizorem pożyczone PS3, ma kilka fajnych gier, ale wiem że nigdy bym nie kupił tej konsoli. Tylko Xbox, jeśli stać cię na nową konsolę i gry do niej to myślę że 130 złotych za 12 miesięcy grania to nie jest dużo. W przybliżeniu 11 złotych za miesiąc dobrej usługi.
Wybór należy do ciebie, ale polecam Ci jeszcze poczytać multi-platformowe fora, żeby poznać więcej opini ludzi którzy posiadają obydwa systemy, tutaj każdy będzie chwalił Sony ;-)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

DreamON - wielkie dzięki za ten post bo nawet nie wiedziałem o tych niektórych rzeczach o.o

Jednakże - Sony wyprodukował wiele gier tylko na PS3 - między innymi aplikację a raczej grę PlayStation Home, grę Little Big Planet, lub też dla sonki została stworzona gra Gran Turismo którą co jak co - ja przynajmniej chwalę ^^
A co do serwerów - nie wiem czy mam szczęście ponieważ jakoś nigdy specjalnie błędów podczas gry on-line nie doświadczyłem - może po prostu szczęście bądź dobry net?
A od siebie - xbox'a bym nie wybrał ze względu na fakt że nie jest Japońcem ^^

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Ja osobiście wolę Forza Motosport od GT, ale to kwestia gustu :-D.
Co do tego online to wiele znajomych mi o tym pisało, głównie fanatycy bijatyk. W mordobiciach nie można sobie pozwolić nawet na najmniejszy lag bo jak zgubisz kilka klatek i nie wejdzie ci kombinacja / cios. Dlatego mając 2 konsole wolą grać na X360, gdzie jak mówią jakość online jest lepsza.

Nawet w offline często X360 wygrywa, pamiętam jak jeszcze kupowałem PSX Extreme to w recenzjach gier multiplatformowych, wersje na X360 nierzadko dostawały wyższe oceny (zwykle pół oceny) bo wersje na PS3 to był zwykle porty z Xboxa, które nie były dobrze optymalizowane pod sprzęt Sony.

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

W sumie nie miałem okazji grać w bijatyki on-line więc za dużo nie napisze :3

leny
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 27 lis, 2013 09:54

Post autor: leny »

Ja kupiłem ps3 i jestem bardzo zadowolony :)

ODPOWIEDZ