Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Zamierzam kupic ps3 ale...

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Kieles
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 09 sie, 2011 11:26

Zamierzam kupic ps3 ale...

Post autor: Kieles »

Witam zaraz w styczniu zamierzam kupić konsolę ps3 najbardziej zależy mi na graniu online, lecz kumple odradzają mi kupna tej konsoli i mówią żebym wziął xboxa. Więc ja z takim pytaniem. Która z tych konsol nadaje się bardziej do gry online.


Za odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam :P ;)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Do online zdecydowanie PS3
Jeżeli offline - to Xbox 360

Taka prawda ^^

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Według mnie jest kompletnie na odwrót, jeśli zależy ci na dobrej jakości i komfortowym graniu online to bierz Xbox360. Usługa online Sony jest darmowa, ale jest zdecydowanie gorsza, mam znajomych którzy posiadają obie konsole i wolą grać po sieci zdecydowanie na Xbox360. Skarżą się na niestabilność serwerów. Sony wyłącza co jakiś czas serwery, jak stwierdzą że im się nie opłaca ich utrzymywać (sytuacja znana i praktykowana już za czasów PS2 :roll:). Najbardziej znany i śmieszny przykład to gra The Eye of Judgment stworzona przez samo Sony. Ludzie nakupowali sobie zestawów kart, które wcale nie są tanie i teraz sobie je mogą wsadzić bo wyłączyli serwer w 2010. Usługa Xbox Live Gold jest płatna, ale wiesz za co płacisz - za jakość. Z tego co pamiętam to większość gier stoi na serwerach Microsoftu, więc nie ma mowy o wyłączaniu. Serwery Xbox1 zostały wyłączone rok temu, daje to trochę do myślenia jak Microsoft traktuje graczy a jak Sony. Nie wolno zapomnieć o żenującej akcji z wyciekiem danych milionów osób z serwerów Sony, z tego co pamiętam to nikt nie mógł grać online przez PONAD miesiąc.

Stoi u mnie pod telewizorem pożyczone PS3, ma kilka fajnych gier, ale wiem że nigdy bym nie kupił tej konsoli. Tylko Xbox, jeśli stać cię na nową konsolę i gry do niej to myślę że 130 złotych za 12 miesięcy grania to nie jest dużo. W przybliżeniu 11 złotych za miesiąc dobrej usługi.
Wybór należy do ciebie, ale polecam Ci jeszcze poczytać multi-platformowe fora, żeby poznać więcej opini ludzi którzy posiadają obydwa systemy, tutaj każdy będzie chwalił Sony ;-)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

DreamON - wielkie dzięki za ten post bo nawet nie wiedziałem o tych niektórych rzeczach o.o

Jednakże - Sony wyprodukował wiele gier tylko na PS3 - między innymi aplikację a raczej grę PlayStation Home, grę Little Big Planet, lub też dla sonki została stworzona gra Gran Turismo którą co jak co - ja przynajmniej chwalę ^^
A co do serwerów - nie wiem czy mam szczęście ponieważ jakoś nigdy specjalnie błędów podczas gry on-line nie doświadczyłem - może po prostu szczęście bądź dobry net?
A od siebie - xbox'a bym nie wybrał ze względu na fakt że nie jest Japońcem ^^

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Ja osobiście wolę Forza Motosport od GT, ale to kwestia gustu :-D.
Co do tego online to wiele znajomych mi o tym pisało, głównie fanatycy bijatyk. W mordobiciach nie można sobie pozwolić nawet na najmniejszy lag bo jak zgubisz kilka klatek i nie wejdzie ci kombinacja / cios. Dlatego mając 2 konsole wolą grać na X360, gdzie jak mówią jakość online jest lepsza.

Nawet w offline często X360 wygrywa, pamiętam jak jeszcze kupowałem PSX Extreme to w recenzjach gier multiplatformowych, wersje na X360 nierzadko dostawały wyższe oceny (zwykle pół oceny) bo wersje na PS3 to był zwykle porty z Xboxa, które nie były dobrze optymalizowane pod sprzęt Sony.

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

W sumie nie miałem okazji grać w bijatyki on-line więc za dużo nie napisze :3

leny
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 27 lis, 2013 09:54

Post autor: leny »

Ja kupiłem ps3 i jestem bardzo zadowolony :)

ODPOWIEDZ