Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Poszukuje dobrego emulatora do PS3

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

inpex
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 21:55

Poszukuje dobrego emulatora do PS3

Post autor: inpex »

:mrgreen: Witam mam straszny problem bo potrzebuje emulatora na konsole PS3. Dokladnie to mi chodzi o emulator na PS Move ( taki jak na zdjęciu) bo ja juz niemam siły do szukania w tym guugle i tych jutubach. Potrzebuje emulatora który przeemulujuje mi myszke tak żebym mogł ruszac nia przed monitorem i zeby wszystko było dobrze odwzorowane na monitorze no żebym mogł wreszcie zagrać w sports champions( strasznie zajefajna jest ta gra). Kamere mam internetową i myszke na podczerwień 1600dpi wiec 50% sprzetu juz mam. Potrzebny mi tylko ten emulator, a wiec dziwczyny chłopaki pomózcie koledze w potrzebie bo ja juz niemam siły szukać i sie pytac wszystkich. Pozdro. :]

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

1. Nie ten dział!

2. Napisz to jeszcze raz, bo z tego nie da się nic zrozumieć. Czego ty szukasz? Emulatora Move dla PS3?
SCEE™

paladyn300
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 16 paź, 2009 13:41

Post autor: paladyn300 »

On chce zrobic Move ze zwyklej myszki. Tylko ty to chcesz pod PS3 czy kompa?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez paladyn300, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No teraz już zrozumiałem...

na pewno na PS3, bo przecież na PC nie ma emulatora PS3. A Sports Champions było tylko na PS3 :D
SCEE™

inpex
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 21:55

Post autor: inpex »

ja chce grac myszka na kompie tak jak Movem przed TV w gry juz rozumiecie i potrzebuje emulator na PC zeby mi myszke przeemulował zebym mogł myszka machac przed monitorem da sie cos zrobic w tym kierunku??? gre juz sciągłem z torrenta tylko ten emulator na PC potrzebuje.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Kolego gdzie Ty wyczytałeś że coś takiego jest ? Move ma zapewne jakiś g-sensor a myszka ma tylko diodę na podczerwień która świeci rozproszonym światłem wiec w połączeniu z kamerka nie zrobisz nic takiego. Jedyne co możesz to kupić ps move i podłączyć do pc przez USB lub bluetooth (nie jestem pewien czy można, ale pad-y tak działają).

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Życzę Ci powodzenia, że znajdziesz działający emulator ps3 :) Jeszcze zapytam, na jakim komputerze chcesz toto odpalić?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ej nie rób mu nadziei, nie ma emu ps3 a gdyby był to bys musiał na pc wydać kilka razy tyle co na nowe ps3

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mcmarycha, nie sądzę, że kilkarazy. Popatrz na możliwości współczesnych komputerów. procki nawet po 8Ghz. A biedne PS2 nie ma nawet 1Ghz. To teraz popatrz na procek PS3. I wyobraź sobie komputer 10x mocniejszy. ktoś kogo stać na takie cuś nie bawiłby się w emulację.

A co do emu, takiego nie ma i nie będzie.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Kiedyś może będzie, jednak teraz zalecam kupić ps3 i nie kombinować

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

mcmarycha, jeżeli doczekam czasów emulacji PS3 na domowym PC to będę bardzo zdziwiony :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ja to będę zdziwiony jak dożyje emerytury :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

ExGamer, kiedyś zapewne emulacja PS3 będzie możliwa. Tak jak kiedyś nie wierzono w emulację PS2. ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, być może. Ale zauważ że PS2 już zostało złamane podczas swojego życia. A PS3 jest jeszcze wolne od piractwa. I kilkadziesiąt lat będziemy musieli poczekać na hardware dajacy nam możliwość odpalenia emu, a jeszcze więcej na odpowiedni software.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ