Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kupno PS3 porady/opinie

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Kupno PS3 porady/opinie

Post autor: snickersuper »

Witam, potrzebuję pomocy z wyborem konsoli. Moje pytania są następujące:

Fat czy Slim ?
60gb (która odtwarza gry z PS2) czy 160 lub 320gb (które nie odtwarzają gier z PS2 ale mają większy dysk)?
Czy starsze modele typu 60gb, 80gb nie będą działać gorzej niż te nowe z lepszym dyskiem?

Proszę o odpowiedzi i opinie, który z was wybrałby jaki model oraz dla czego? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

snickersuper, Ja osobiście mam model 60GB dostałem go więc nie marudzę lecz gdy ja bym miał wybierać wybór padł by na 80 GB działają gry z PS2 te nowsze modele zużywają mniej prądu podobno a te niby faty są nieco większe ale to nie przeszkadza za bardzo :D i faty mają fajniejszy wygląd i dotykowy panel na wysunięcie i włączenie konsoli
i te starsze nie będą działały gorzej niż te nowsze a nawet bym powiedział że lepiej
POZDRAWIAM XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Fat jest duuużo ładniejszy. I 2 razy cięższy.
Miałem wersję 60gb i to jest najlepszy model, jaki został wyprodukowany (ze względu na możliwości - wsteczna kompatybilność, chromowane części, czytniki kart pamięci, 4 porty USB), ale niestety nie dość że padł mi laser, to jeszcze miałem 2 razy YLODa. Zraziłem się do tego modelu.
Kupiłem 120gb i działa bez zarzutu. Jest brzydsza, ma mniej USB ale funkcjonuje.
Starsze są bardziej wadliwe. 80gb jest najmniej wadliwa z tych starszych.

Powiem tak: Patrz po cenie i bierz nowe. Co do zestawów to jeśli jest z MOVE'm to możesz wziąć (super sprawa), jeśli z grą w zestawie to patrz po grze, żeby cię interesowała. Jak chcesz kupić grę to szukaj na allegro. Tam są mega niskie ceny.

60gb nie odradzam, ale licz się z tym, że może mieć YLODa. To można naprawić w domu ;)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany