Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Cofnięcie Softa ??

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

PoroThe
-#
Posty: 15
Rejestracja: pn 01 sie, 2011 13:45
Kontakt:

Cofnięcie Softa ??

Post autor: PoroThe »

Witam All

Czy jest możliwość cofnięcia softa w ps3 posiadam 4.30 i chciałbym cofnąć do 3.55 ? czy się da ?

Bo widziałem na forach że można ściognąć softa 3.55 i go zaktulizować poprzez pen drive i czy go zaktulizuje a chcę się upewnić bo nie chcę uszkodzić konsoli :)

Z góry dzięki :)
Obrazek
.....SCPH-70004....PS2....
.....SCPH-7502....PSX.....
.....PS3 SLIM 320 GB......

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Da się zdowngradować softa (czyli zainstalować starszą wersję), tylko musisz o tym poczytać. Powinno potem się dać wrócić do 4.30 poprzez aktualizację. Tylko pamiętaj że przy 3.55 nie masz PSN.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ