Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Jakie słuchawki wybrać?

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Jakie słuchawki wybrać?

Post autor: martynka »

Mam do Was pytanie. Szukałam trochę w internecie, patrzyłam też tu na forum ale wciąż jestem niezdecydowana. Chciałabym kupić słuchawki, z których będzie mi wygodnie korzystać zarówo przy okazji grania (rzadziej) ale też w trakcie słuchania muzyki (częściej). Istnieją w ogóle modele, które w jakiś sposób łączną te cechy? Widziałam na przykład coś takiego http://www.pcgeek.com.pl/jakie-sluchawki-wybrac/ ale przyznam szczerze, że nie ma tu złotego środka i znowu biję się z myślami... Doradzicie? Aha, kolor i kształt nie są najważniejsze;p

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Nie wiem czego oczekujesz, mogę polecić Ci XBR-500 firmy SONY. Posiadam takie i są ektra, ew. model 700 lub 1000. Doradzić Ci mogę jeszcze ze jak do grania to tylko nauszne :)

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

ale do ps3 to słuchawka bluthoo najlepsza jest orginalna sony bo podróba jest słabej i w niej szumi
PS2 SCPH 77004

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

jarząb - naucz się logicznie rozumować, no i pisać... Koleżanka prosiła o propozycje Słuchawek zarówno do muzyki jak i gier. A nie słuchawki bluetooth, która do muzyki się nie nadaje.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

jarząb13, Słuchaj nie odzywaj się bo widać ze masz g*wnan* pojęcie. Za cenę słuchawek BT SONY można kupić lepsze z kablem.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez McMarycha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ale tu moim zdaniem pojawia się problem, gdyż słuchawki do gry na PS3 najlepiej bluetooth, chyba że nie masz daleko konsoli od miejsca przesiadywania przed grami. Przy okazji używanie PS Move z założonymi słuchawkami z kablem kiepsko się zgrywa. A do słuchania muzyki to pytanie, czy słuchasz jej z konsoli, komputera, czy z telefonu. W przypadku opcji trzeciej (występującej nawet przy opcjach 1 i 2) to musi być kabel. Ale z kolei nie może on mieć 3m, a do gry na PS3 przyda się dłuższy kabel...
Ogólnie, ciężka sprawa, nie wiem, czy znajdzie się rozwiązanie przy którym będziesz zadowolona z korzystania w każdym przypadku, bo prawdopodobnie z któregoś będziesz mniej szczęśliwa
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jeżeli nie gra na move to moze zastosować przedłużkę jack

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Hmm, bluetooth odpada - z racji na roztrzepanie raczej nie pamiętalabym o regularnym ładowaniu akumulatorów, a chyba nie ma nic gorszego od niedziałających słuchawek akurat w momencie, w którym chcę pograć, poza tym faktycznie jakość do okablowanych modeli się nie umywa;) im dłużej o tym czytam, tym dłużej zastanawiam się czy rozwiązanie takie w ogóle istnieje. Z jednej strony, dobre słuchawki do konsoli to długi kabel a z tym może być problem - bo upychać go do kieszeni za każdym razem? Widzę też, że sugerujecie tylko słuchawki nauszne i za takim się na pewno rozejrzę. Dzięki Wam wszystkim za rady!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Z nausznych słuchawek, polecam Philipsy SHP-2500, lub 2700. Są one identyczne, ale 2700 mają kabel 6m ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Z 2700, to święta racja. ;) Sam mam i nie narzekam. Śmigają aż miło już drugi rok jak nie więcej.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Chyba żeby znaleźć słuchawki ze zwijającym się kablem ;)
Tak jak kabel w niektórych myszkach do laptopa
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Quake96 pisze:Z nausznych słuchawek, polecam Philipsy SHP-2500, lub 2700. Są one identyczne, ale 2700 mają kabel 6m ;)
Akurat SHP-2700 mają przewód tylko 3m :D to SHP-2500 mają 6m bo są dostosowane do TV.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Również polecam te Philipsowe, jeżeli o granie chodzi. Testowałem coprawda na PC, ale byłem o krok do przodu, słysząc przeciwnika za ścianą :)

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Ooo Zohan, to jest dobra opcja! :-D

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

dobre słuchawki mają chyba grubsze kable a taki 6m kabel jak się zwinie to trochę dziwnie to będzie wyglądać

ODPOWIEDZ