Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Rozbieżność wersji językowych gry

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krzak97
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 25 lis, 2011 20:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rozbieżność wersji językowych gry

Post autor: krzak97 »

Witam.
Czy ktoś się może orientuje, czy po włożeniu gry w wersji angielskiej do urządzenia, gdzie jest
zainstalowana wersja polska można grać w wersję polską?

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

nie rozumiem co napisałeś.

Awatar użytkownika
krzak97
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 25 lis, 2011 20:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: krzak97 »

Kiedyś pożyczyłem od kumpla Assassins Creed II w wersji z polskimi napisami, ostatnio widziałem tanio tą grę tylko że całkiem po angielsku, pytanie czy jeśli ją kupię wciąż będę miał polskie napisy w grze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dalej ciężko jest zrozumieć o co Ci chodzi...

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Kiedyś pożyczyłem od kumpla Assassins Creed II w wersji z polskimi napisami, ostatnio widziałem tanio tą grę tylko że całkiem po angielsku, pytanie czy jeśli ją kupię wciąż będę miał polskie napisy w grze.
Jeśli kupisz grę w angielskiej wersji językowej to będziesz ją miał po angielsku, bez polskich napisów ...
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ