Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Rozbieżność wersji językowych gry

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krzak97
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 25 lis, 2011 20:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rozbieżność wersji językowych gry

Post autor: krzak97 »

Witam.
Czy ktoś się może orientuje, czy po włożeniu gry w wersji angielskiej do urządzenia, gdzie jest
zainstalowana wersja polska można grać w wersję polską?

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

nie rozumiem co napisałeś.

Awatar użytkownika
krzak97
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 25 lis, 2011 20:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: krzak97 »

Kiedyś pożyczyłem od kumpla Assassins Creed II w wersji z polskimi napisami, ostatnio widziałem tanio tą grę tylko że całkiem po angielsku, pytanie czy jeśli ją kupię wciąż będę miał polskie napisy w grze.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dalej ciężko jest zrozumieć o co Ci chodzi...

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Kiedyś pożyczyłem od kumpla Assassins Creed II w wersji z polskimi napisami, ostatnio widziałem tanio tą grę tylko że całkiem po angielsku, pytanie czy jeśli ją kupię wciąż będę miał polskie napisy w grze.
Jeśli kupisz grę w angielskiej wersji językowej to będziesz ją miał po angielsku, bez polskich napisów ...
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ