Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Kupno PS3 kilka pytań.

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kupno PS3 kilka pytań.

Post autor: F12 »

Witam mam kilka pytań dotyczących kupna PS3
- 160 czy 500 GB które się bardziej opłaci.
- Czy jakbym kupił w wersji 12 GB to czy działało by mi Gta V jak tak to ..starczyło by jeszcze miejsca na save-y ?
(Jak jest ktoś z Bydgoszczy i orientuje się gdzie "fizycznie " można kupić ps3 w dobrej cenie to proszę o info :zalamany: .(Nie jestem fanem kupowania przez Internet ) :-D )

Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Na pewno 500'tkę. w erze PSstore duży dysk jest raczej wskazany, na wersje 12GB nawet nie warto spojrzeć bo zakup dysku w dalszym terminie po prostu się nie opłaca.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Jeżeli kolega już wytłumaczył wszystko to chciałbym dodać od siebie że przez serwisy internetowe (np.Allegro) warto jest kupować. Nieraz różnica cen dochodzi do 200 zł.
Pozdrawiam
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Hmm wolałbym też kupić 12 gb i jakąś gre na początek a później rozbudować o większy dysk :mrgreen: Ale co by weszło na 12 gb i czy było by jeszcze miejsce na save. :-D
Nie jestem ekspertem w tym wszystkim i dlatego pytam ...to będzie mój pierwszy zakup Ps3 w życiu .....Słyszałem że Gta V wchodzi bez problemu i jest jeszcze miejsce na save ale nie jestem pewien...The last of us pociągnie ? Co by działało ?
-Ps2 Slim

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

PS3 500 Gb lub 320 GB nie ma gigantycznej ceny a rozbudowa będzie ciebie sporo więcej kosztować niż kupno od razu konsoli z większym dyskiem:
- Np saneczki + Dysk = 204 zł (Najtaniej jak znalazłem na allegro).
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

O wielkości dysku decyduje to, w jaki sposób będziesz nabywał gry. Jeśli będziesz kupował pudełkowe wersje (gry na płycie) to 160gb starczy ci na spokojnie, natomiast gdybyś kupował gry z PlayStation Network (cyfrowo, jak np. na steamie), poleciłbym 500gb.

Sam mam konsolę już 4 lata, z dyskiem 120gb i szczerze to jakieś 80gb zajmują dema gier (których się trochę nazbierało) + do tego mam kilka pełnych gier z PSN i mam na spokojnie miejsce na save.

Wersja 12gb jest mało opłacalna, musisz się nastawić tylko i wyłącznie na gry pudełkowe i praktycznie żadnych dem na konsoli. Co do save z GTA V napewno ci starczy 12gb (teoretyczne 12gb, wiadomo jak jest w praktyce "12gb" i ile jest użytkowego miejsca). Taki dysk służy jedynie zapisom gier i nic poza tym.

Co do fizycznego kupowania mogę polecić sposób (działający w każdym mieście) - znaleźć np. na Allegro PS3 z Bydgoszczy, zadzwonić do sprzedawcy i umówić się, że przyjedziesz po tą konsolę do ich sklepu ;)
Nie musisz się ograniczać co Allegro, można też wpisać w Google "PlayStation 3 Bydgoszcz" i powinny wyskoczyć różne sklepy. Szukaj, znajdź najniższą cenę, dzwoń, jedź, kup, graj :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Zohan pisze:O wielkości dysku decyduje to, w jaki sposób będziesz nabywał gry. Jeśli będziesz kupował pudełkowe wersje (gry na płycie) to 160gb starczy ci na spokojnie, natomiast gdybyś kupował gry z PlayStation Network (cyfrowo, jak np. na steamie), poleciłbym 500gb.

Sam mam konsolę już 4 lata, z dyskiem 120gb i szczerze to jakieś 80gb zajmują dema gier (których się trochę nazbierało) + do tego mam kilka pełnych gier z PSN i mam na spokojnie miejsce na save.

Wersja 12gb jest mało opłacalna, musisz się nastawić tylko i wyłącznie na gry pudełkowe i praktycznie żadnych dem na konsoli. Co do save z GTA V napewno ci starczy 12gb (teoretyczne 12gb, wiadomo jak jest w praktyce "12gb" i ile jest użytkowego miejsca). Taki dysk służy jedynie zapisom gier i nic poza tym.

Co do fizycznego kupowania mogę polecić sposób (działający w każdym mieście) - znaleźć np. na Allegro PS3 z Bydgoszczy, zadzwonić do sprzedawcy i umówić się, że przyjedziesz po tą konsolę do ich sklepu ;)
Nie musisz się ograniczać co Allegro, można też wpisać w Google "PlayStation 3 Bydgoszcz" i powinny wyskoczyć różne sklepy. Szukaj, znajdź najniższą cenę, dzwoń, jedź, kup, graj :)


Nie chce dem...nic ściągać...tylko kupować gry...przechodzić je i kupować nowe . Save będe se zapisaywać na pendrive ;-)
-Ps2 Slim

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Birkin_Pl pisze:PS3 500 Gb lub 320 GB nie ma gigantycznej ceny a rozbudowa będzie ciebie sporo więcej kosztować niż kupno od razu konsoli z większym dyskiem:
- Np saneczki + Dysk = 204 zł (Najtaniej jak znalazłem na allegro).
Nie ważne czy to jest Fat ,slimka czy super slimka ..wszystkie gry będą "chodzić " jednakowo?
Mam na oku jedną oferte slimka 160gb używaną albo s slim 12gb nowa .... Ale chyba wybiore 160 .
-Ps2 Slim

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Będą chodzić tak samo przecież te same bebechy posiadają :D.
Jedyne zmiany to wielkość dysku
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Bez przesady 150zł zapłaci za sanki i dysk 250GB co na pewno mu starczy.
Gry z PSN są drogie i lepiej kupować z allegro.

ODPOWIEDZ