Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kupno PS3 kilka pytań.

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kupno PS3 kilka pytań.

Post autor: F12 »

Witam mam kilka pytań dotyczących kupna PS3
- 160 czy 500 GB które się bardziej opłaci.
- Czy jakbym kupił w wersji 12 GB to czy działało by mi Gta V jak tak to ..starczyło by jeszcze miejsca na save-y ?
(Jak jest ktoś z Bydgoszczy i orientuje się gdzie "fizycznie " można kupić ps3 w dobrej cenie to proszę o info :zalamany: .(Nie jestem fanem kupowania przez Internet ) :-D )

Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Na pewno 500'tkę. w erze PSstore duży dysk jest raczej wskazany, na wersje 12GB nawet nie warto spojrzeć bo zakup dysku w dalszym terminie po prostu się nie opłaca.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Jeżeli kolega już wytłumaczył wszystko to chciałbym dodać od siebie że przez serwisy internetowe (np.Allegro) warto jest kupować. Nieraz różnica cen dochodzi do 200 zł.
Pozdrawiam
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Hmm wolałbym też kupić 12 gb i jakąś gre na początek a później rozbudować o większy dysk :mrgreen: Ale co by weszło na 12 gb i czy było by jeszcze miejsce na save. :-D
Nie jestem ekspertem w tym wszystkim i dlatego pytam ...to będzie mój pierwszy zakup Ps3 w życiu .....Słyszałem że Gta V wchodzi bez problemu i jest jeszcze miejsce na save ale nie jestem pewien...The last of us pociągnie ? Co by działało ?
-Ps2 Slim

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

PS3 500 Gb lub 320 GB nie ma gigantycznej ceny a rozbudowa będzie ciebie sporo więcej kosztować niż kupno od razu konsoli z większym dyskiem:
- Np saneczki + Dysk = 204 zł (Najtaniej jak znalazłem na allegro).
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

O wielkości dysku decyduje to, w jaki sposób będziesz nabywał gry. Jeśli będziesz kupował pudełkowe wersje (gry na płycie) to 160gb starczy ci na spokojnie, natomiast gdybyś kupował gry z PlayStation Network (cyfrowo, jak np. na steamie), poleciłbym 500gb.

Sam mam konsolę już 4 lata, z dyskiem 120gb i szczerze to jakieś 80gb zajmują dema gier (których się trochę nazbierało) + do tego mam kilka pełnych gier z PSN i mam na spokojnie miejsce na save.

Wersja 12gb jest mało opłacalna, musisz się nastawić tylko i wyłącznie na gry pudełkowe i praktycznie żadnych dem na konsoli. Co do save z GTA V napewno ci starczy 12gb (teoretyczne 12gb, wiadomo jak jest w praktyce "12gb" i ile jest użytkowego miejsca). Taki dysk służy jedynie zapisom gier i nic poza tym.

Co do fizycznego kupowania mogę polecić sposób (działający w każdym mieście) - znaleźć np. na Allegro PS3 z Bydgoszczy, zadzwonić do sprzedawcy i umówić się, że przyjedziesz po tą konsolę do ich sklepu ;)
Nie musisz się ograniczać co Allegro, można też wpisać w Google "PlayStation 3 Bydgoszcz" i powinny wyskoczyć różne sklepy. Szukaj, znajdź najniższą cenę, dzwoń, jedź, kup, graj :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Zohan pisze:O wielkości dysku decyduje to, w jaki sposób będziesz nabywał gry. Jeśli będziesz kupował pudełkowe wersje (gry na płycie) to 160gb starczy ci na spokojnie, natomiast gdybyś kupował gry z PlayStation Network (cyfrowo, jak np. na steamie), poleciłbym 500gb.

Sam mam konsolę już 4 lata, z dyskiem 120gb i szczerze to jakieś 80gb zajmują dema gier (których się trochę nazbierało) + do tego mam kilka pełnych gier z PSN i mam na spokojnie miejsce na save.

Wersja 12gb jest mało opłacalna, musisz się nastawić tylko i wyłącznie na gry pudełkowe i praktycznie żadnych dem na konsoli. Co do save z GTA V napewno ci starczy 12gb (teoretyczne 12gb, wiadomo jak jest w praktyce "12gb" i ile jest użytkowego miejsca). Taki dysk służy jedynie zapisom gier i nic poza tym.

Co do fizycznego kupowania mogę polecić sposób (działający w każdym mieście) - znaleźć np. na Allegro PS3 z Bydgoszczy, zadzwonić do sprzedawcy i umówić się, że przyjedziesz po tą konsolę do ich sklepu ;)
Nie musisz się ograniczać co Allegro, można też wpisać w Google "PlayStation 3 Bydgoszcz" i powinny wyskoczyć różne sklepy. Szukaj, znajdź najniższą cenę, dzwoń, jedź, kup, graj :)


Nie chce dem...nic ściągać...tylko kupować gry...przechodzić je i kupować nowe . Save będe se zapisaywać na pendrive ;-)
-Ps2 Slim

F12
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 13 lip, 2014 23:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: F12 »

Birkin_Pl pisze:PS3 500 Gb lub 320 GB nie ma gigantycznej ceny a rozbudowa będzie ciebie sporo więcej kosztować niż kupno od razu konsoli z większym dyskiem:
- Np saneczki + Dysk = 204 zł (Najtaniej jak znalazłem na allegro).
Nie ważne czy to jest Fat ,slimka czy super slimka ..wszystkie gry będą "chodzić " jednakowo?
Mam na oku jedną oferte slimka 160gb używaną albo s slim 12gb nowa .... Ale chyba wybiore 160 .
-Ps2 Slim

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Będą chodzić tak samo przecież te same bebechy posiadają :D.
Jedyne zmiany to wielkość dysku
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Bez przesady 150zł zapłaci za sanki i dysk 250GB co na pewno mu starczy.
Gry z PSN są drogie i lepiej kupować z allegro.

ODPOWIEDZ