Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Prośba o potwiedzenie problemu!

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

KaYvasH
-#
Posty: 19
Rejestracja: czw 11 gru, 2008 16:50
Kontakt:

Prośba o potwiedzenie problemu!

Post autor: KaYvasH »

Witam chciałbym was prosić o pomoc w określeniu problemu w konsoli.
Podczas wymiany gry na inną, konsola ps3 przestałą czytać płyty z grami(blue-ray). CD/DVD z muzyką i filmami czyta normalnie jak i normalnie kreci płytą. Problem pojawia się jak do napędu dam grę. Konsola zakręci 3 razy tak niemrawo,jakby od niechcenia po czym na kilka sekund zakręci tak normalnie już i się zatrzymuje już na amen. Sytuacja powtarza się za każdym razem. W menu również gry nie pokazuje,jednak ta ikonka co robi jako zegarek w chwili czytania płyty się kreci. Tak jak mówiłem problem pojawił się nagle,wcześniej nie było żadnego problemu. Konsola pyzatym sprawna.
Czy to uszkodzony laser i zwyczajna wymiana pomoże?
Czy to uszkodzony napęd czy może coś innego?

W serwisie PRAM powiedzieli ze prawdopodobny koszt wymiany to 350-400zl :) co jest nieopłacalne przy wartości konsoli 600zl. Planuje sam kupić laser na allegro(150zł) i po prostu przełożyć ale nie jestem pewien czy to aby na pewno wina lasera.

Dodam że konsola to PS3 Super Slim 12gb flash(250gb dysk),laser mam dwu oczkowy.Konsola ma 1.5 roku . Model cech 4204A

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Witam Serdecznie.
Czy masz w domu jakiś film na nośniku Blu-Ray ?
Możliwe że oczko(które znajduje się na laserze) do nośnika Blu-Ray jest zepsute.
Jeżeli nie masz filmu no to musisz spróbować wymienić laser w ciemno :)
Pozdrawiam
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ