Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Jailbreak PS3

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Jailbreak PS3

Post autor: Zohan »

Ostatnio zaobserwowałem na forach warezowych masowe dodawanie gier na PS3. Coś mnie podkusiło, aby wejść na Allegro w dział z PlayStation 3. Oczom nie wierzyłem, gdy zobaczyłem napis "PRZERÓBKA PS3 JAILBREAK". Wchodze w to, jakiś "niedorobiony" pendive z napisem "PS3JailBreak". Piszą, że dzięki temu można kopiować gry na dysk, po czym je odpalać bez płyty. Łał, sprzęcik lekko poniżej 200zł, do tego nie traci się gwarancji! Wady? Soft musi być 3.41, a mi (i większości pewnie też) zatkualizował się na 3.50. Jednak znalazłem też rzekomo działające na 3.50.
Jednak bajki "nie da się przerobić PS3" to tylko bajki :)
Tylko teraz tak - czy to działa jak się włoży pirata? Pisało "oryginalną kopię gry". Hehe, ja tego nie kumam :)
A jeżeli mają być tylko oryginalne oryginały, to też nie jest do końca źle.
"Ej, pożycz mi na 5 min FIFE11 na PS3."
"Po co ci na 5 minut?"
I zgrywamy, oddajemy i za darmo mamy nową grę, nie płacąc za nią, tylko kolega stracił :)

PS. Kiedy dział PS3? :]

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

O Jailbreak było głośno na całym świecie ponad miesiąc temu, gdy jego działanie na prawdę pozwalało uruchamiać kopie zapasowe. Oczywiście ci którzy mają gdzieś aktualizację PS3 korzystają na tym cudeńku, jednak Jailbreake stanie się zbędny, gdy gry będą robione pod aktualizację. SCE wydało polecenie swoim studiom, by gry wydawane po październiku przenieść na firmware 3.50 i np. takie Gran Turismo 5 Jailbrake nie uruchomi, lecz pewnie nowa wersja Jailbrake pozwoli na uruchamianie gier w firmware 3.50. Wiadomo jednak nie od dziś, że nic nie trwa wiecznie i już pewnie pracują nad tym jak złamać całkowicie PS3 to, jest nieuniknione ;)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Drakson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Tia, też to czytałem i sam się dziwiłem, że jakiś koleś w końcu złamał PS3 :-D
Ale i tak najlepiej się łamie PS1 i PS2. Szybko, prosto, tanio :-P Możliwości dużo:

- modchip
- ripper
- FreeMCBoot

A niech spróbują w ten sposób złamać PS3. Chociaż na obecne czasy, PS3 powoli staje się przenośnym komputerem.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jailbreak to szczerze mówiąc nie jest jeszcze tak dopracowany ż4eby można było mówić o pełnej możliwości odpalania "kopii zapasowych". Trwa bowiem "wyścig zbrojeń". Hackerzy na wyścigi z SONY prześcigają się w aktualizacjach swoich produktów. FW od japończyków wychodzi coraz szybciej, boję się jednak, że w końcu przy którymś sofcie coś tak spierdo***, że PS3 nie wytrzyma. Skośnoocy mają talent do programowania ale biorąc pod uwagę to ile czasu mają na dopracowanie produktu coś mi się wydaję, że w końcu i ja będę miał problemy z konsolą... Poza tym grając przez Jailbreak'a nie miałbym dostępu do neta. Bo wiadomo , że FW w PS3 automatycznie się aktualizuje jeśli chcemy podłączyć się do PSN. Co mi z grania, jeśli nei pochwalę się pucharkami?? Co mi z możliwości PS3 jeśli nie mogę pobrać nowych aplikacji? Właściwie PS3 staje się wtedy tylko konsolą, mi natomiast służy jako multimedialny kombajn wyświetlający obraz Full HD. Jak napisał Drakson, nowe gry będą tworzone pod coraz to nowsze softy, więc jak masz Jailbreak'a pozwalającego zagrać w kopie gier z FW np 3.50 to już za miesiąc zapomnij o nowych grach. Gry wydane na święta nie odpalą się na JB kupionym teraz.
Posumowując JILBREAK'A uważam za totalny niewypał. Owszem wszystko idzie w kierunku ostatecznego złamania konsoli, ale czy to dobrze? Nie sądzę. Jako gracz posiadający wszystkie konsole SONY z piraceniem na wszystkie oprócz PS3 miałbym opory. Gdyż PS3 już od dawna jest sprzedawane poniżej kosztów produkcji. SONY zarabia na grach. A nie na konsolach. Ponadto powstało SCEP a ja jestem święcie przekonany że nasz rodzimy przemysł growy powinniśm,y wspierać.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

To dziwne, że wymyślają takie g***o za przeproszeniem zamiast czegoś normalniejszego. Zdziwić się można, że nie stworzyli żadnego mod chipa :-P
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Haaaaaa ciekawe czy chociaż wiesz jak wygląda i jak działa mod chip pod chociażby PSXa :]
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Jestem tego samego zdania co Zohan.

To nie jest łatwa sprawa do tego przecież oprogramowanie PS3 się aktualizuje.

Teraz już prawie każde gry są tak zrobione aby działały tylko na nowych oprogramowaniach zamieszczonych wraz z grą na płycie.

Warunek i skutek prosty: nie pograsz jeśli nie zainstalujesz nowego oprogramowania.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Zohan pisze:Haaaaaa ciekawe czy chociaż wiesz jak wygląda i jak działa mod chip pod chociażby PSXa :]
Szczerze to widziałem, ale jaka zasada jest to mnie to raczej nie korci. Grunt to to, że działa i tyle :-P
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

ODPOWIEDZ