Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry z ps1 na PS3

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
KrystianGamer
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Gry z ps1 na PS3

Post autor: KrystianGamer »

Witam nie wiem za bardzo w którym dziale to umieścić , lecz pisze tutaj .
A moje Pytanie Brzmi Czy można odpalić gry z PS1 <PSX> na Konsoli PS3 ? Mam konsole Fat
40GB , słyszałem że można odpalać gierki lecz chcę się upewnić , ktoś sprawdzał ? jezeli tak to niech pisze jak poszło , a i jak już się da odpalić to czy gra musi być orginalna czy można również odpalić pirata

Z góry dzięki :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Na KAŻDYM ps3 odpalisz gry z PSX.

Ale tylko i wyłącznie ORYGINAŁY. Chyba nie sądzisz, że SONY, pozwoliło by na odpalanie kopii??
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Quake96, nie do końca jest tak jak piszesz. "Kopie zapasowe" da się odpalić na dowolnym PS3 jedynie ze zmodyfikowanym softem. Któryś CWF/OWF umożliwiał właśnie takie rzeczy. Niestety nie pamiętam który. A poza tym jeżeli już ktoś chciałby zmienić w PS3 fw to raczej nie zadawałby tak błahych pytań. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ex, ale mi chodziło o "czystą" konsolę PS3, a na takiej piratów nie ruszysz ;)
SCEE™

ODPOWIEDZ