Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PlayStation Move a PlayStation Eye

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

PlayStation Move a PlayStation Eye

Post autor: Zohan »

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad nabyciem PlayStation Move, ale nie wiem czy sam pilocik wystarczy. Na Allegro jest pełno zestawów Move z Eye, jak włączam jakąś grę obsługującą Move i są te instrukcje to tam pisze o ustawieniu kamerki Eye i teraz nie wiem, czy jakbym chciał to kupować to mam kupić Move + Eye czy wystarczy samo Move.

A teraz streszczenie:
Chcę kupić PlayStation Move - czy sam pilocik wystarczy, czy trzeba do tego kupić PlayStation Eye?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Musisz kupić PlayStation Eye, w końcu to kamerka rejestruje ruch.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

tomx1989, proszę cię nie pisz bzdur i nie wprowadzaj w błąd.
Zohan, sam Move wystarczy kamerka jest po to, żeby było pokazane (mam tylko Dance Star Part więc na tym się wzoruje) aby człowieczek na ekranie miał twoją twarz. U kumpla widziałem jak machał move'/ i w rogu ekranu był on z mieczem w ręku. Ale kamerka nie jest potrzebna do grania na Movie.
hasło do moich uploadów: 1234

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

ExGamer, w takim razie powiedz mi skąd konsola ma wiedzieć w jakim położeniu znajduje się move?? Sam żyroskop i przyspieszeniomierz nie wystarczy. To kamerka śledzi ruch "świecącej piłeczki" i to ty nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

No niestety to prawda kamera śledzi ruchy tego badziewia w ręce :]

Musisz mieć kamerę i tego pilocika :D

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Widziałem pare pierdółek, w których trzeba machać samym padem i konsola radzi sobie z tym bez kamerki. Np. w takim Little Big Planet jak obracam pada tak rusza się głowa szmacianki, nie ważne w jakiej pozycji siedzę/leżę, lub w jakiej pozycji jest pad. Sprawdzał ktoś tego Move "na własnej skórze" czy z opowieści to wszystko wiecie?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja mam samego move'a i mi działa. :/ Mam więc jakąś podróbkę. tomx1989, także sory.
Tatuś kupił Move'a wiec zobaczymy co to za sprzęt. Idę go rozkręcić. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

a więc zakupię samego move'a
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Rozkręciłem, jako że dostałem go w reklamówce bo tata powiedział że nie chciało mu się kartonu wozić bo duży był i nie było nadrukowanych żadnych na nim napisów nie wiedziałem czy to oryginał. Myślałem że tak. Okazuje się jednak że nie. Po rozkręceniu są tylko jakieś chińskie lub japońskie znaczki na obudowanie i nic więcej. Więc nic wam o tym kontrolerze nie powiem. Wiem tlyko, że jak na razie dziąła bez zarzutu. :)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ