Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Pad PS3 przewodowy ?

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Pad PS3 przewodowy ?

Post autor: miku31 »

Witam,

Mój aktualny pad DS3 ma już wyrobione przyciski więc planuje zakup nowego.
Doradźcie jaki kupić.
Musi być przewodowy i mięć długość przewodu minimum 3m. Budżet 100 zł.
Najczęściej gram w gry muzyczne, więc przyciski z prawego krzyżaka są wciskane ze 100 razy na minutę :) Więc musi być wytrzymały.

Proszę o propozycje najlepiej z linkiem gdzie kupić.

Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Swoją drogą - jest wypuszczony oficjalny DS3, który jest z kablem? Bo jakoś mi się nie wydaje :P.

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Post autor: miku31 »

LISTI, Raczej nie ma. Może źle zrozumiałeś, ale ja nie chcę nowego DS3 tylko dobry zamiennik do PS3.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Z doświadczenia wiem, że lepiej brać oryginalnego. No chyba, że ktoś ma jakiś dobry, który o dziwo go nie zawodzi. Zazwyczaj zamienniki są słabej jakości.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Na allegro widziałem bezprzewodowego DS3 orYginalnego za 101 zł z przesyłką :D
Ostatnio zmieniony wt 11 mar, 2014 19:20 przez Birkin_Pl, łącznie zmieniany 1 raz.
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Chyba jedynymi dobrymi zamiennikami są pady Apollo.Nie kupuj tego pada http://images.gametrade.pl/system/photo ... um/PAD.jpg ponieważ to nie jest orginał tylko podróbka przypominająca orginał.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Jeżeli to podróbki to na allegro mają dobre czasy. Widziałem oryginalnego był opakowany jak w sklepie :D
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A jaki widzicie problem w "uprzewodowieniu" oryginalnego DS3? Kupujesz oryginalnego pada, do tego 3 metrowy kabel mini USB i masz wszystko czego oczekujesz.
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Quake ale to chyba sie z celem mija :D mieć bezprzewodowy pad żeby kabel dokupić :p Raczej koledze chodziło żeby kupić oryginalnego przewodowego pada który był by tańszy od bezprzewodowego :p
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Budżet 100zł
To myślę zamyka temat kosztów... A przewodowego może chce, bo ma taki kaprys, albo nie chce ładować baterii? I czemu to mija się z celem? O lepszego jakościowo pada ciężko.
SCEE™

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nigdy nie słyszałem o oryginalnym przewodowym padzie do PS3. Jedyną opcją z przewodem jest naprawdę 3 metrowy kabel miniusb do bezprzewodowego pada :)
A przewodowe podróbki powinny działać (nie testowałem)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

kupowanie zamiennika nie ma sensu. Większość takich urządzeń nie jest w pełni kompatybilna z konsolą, lub zamienniki te są beznadziejnej jakości. Ja bym radził zaopatrzyć się w zestaw gumek do pada i po prostu wymieniać z czasem + zakupić 3 metrowy kabel. Wyjdzie najtaniej

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ostatnio zrobiła się straszna nagonka na gumki od padów, nie wiem jak to robicie, ale ja mam PS2 od jakichś 8 lat (mówię o PS2 bo nie miałem do PSX padów z analogami) i jedyna historia z padem, jaka mnie spotkała to po prostu chińszczyzna przestała działać. Kupiłem oryginała i działa do tej pory, gumki w stanie dobrym. PS3 mam od 2010 i też nie miałem jeszcze problemu z gumkami. Więc jaki jest wskaźnik mojego fuksa? Bo tak jak nigdy nie słyszałem o zdzierających się gumkach, tak teraz co drugiej osobie się psują...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co innego grać sporadycznie, a co innego nałogowo :mrgreen: Gumki i analogi w DS2 lubiły się zużywać.
SCEE™

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Post autor: miku31 »

A gdzie można te gumki pod przycisku do pada nabyć ?

I nie myślałem , że na PS3 będzie taki problem z tanim dobrym padem. Na PC spokojnie bym coś kupił za 30 zł :E

ODPOWIEDZ