Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

napęd nie wciąga płyt

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

jojcio14
-#
Posty: 45
Rejestracja: pn 02 mar, 2009 12:01

napęd nie wciąga płyt

Post autor: jojcio14 »

Dziś w końcu zabrałem się za wymianę pasty termoprzewodzącej. Wszystko ładnie pięknie. Złożyłem konsolę. Wszystko działa tylko nie chce wciągać płyt... Konsola wciąga płytę na ok. centymetr i płyta staje. Jeśli wcisnę na siłę troszkę dalej i nacisnę eject to wysuwa się też tylko o ok. centymetr. Wiecie może co może być przyczyną ?

Już wiem. Stało się to dlatego że przy rozbieraniu konsoli płyta była w środku a później ją wyciągnąłem. Dowiedziałem się też żeby to zrobić trzeba ręcznie zresetować napęd. Wie ktoś może jak to się robi?

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

może złóż ponownie płytę do środka w środku a potem wyjmuj poprzez eject bo konsola misli że płyta w środku jest ;)

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

A możesz podać model konsoli.U mnie jest taki plasticzek na sprężyce i właśnie jak bym nie mial tej sprężynki to płyta nie wchodziła by na swoje miejsce i nie wysuwała by się sprawdzałem :D.Więc możesz mieć coś takiego.Ale w tym napędzie można ogólnie wiele rzeczy uszkodzić więc może zrób kilka zdjęć podaj model konsoli.
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ