Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PlayStation 3 - jakie gry można kupić? :)

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

PlayStation 3 - jakie gry można kupić? :)

Post autor: Zohan »

Temat skierowany do posiadaczy PlayStation3. Ja mam tylko 7 gier, ale się przekonałem - na PS3 nie ma złych gier ;)

Gry można kupić tanio lub drożej, lepsze lub gorsze. W skupmy się (narazie) na strzelaninkach. Posiadam dwie i mi się podobają.
Turok
Obrazek
Turok to tytułowy bohater. Fajna gra, po katastrofie statku kosmicznego załoga spada na pewną planetę, w której żyją dinozaury i jakieś ziomki, które cię niestety nie lubią. Z początku przemieszczamy się z jednym członkiem załogi, szybko ginie, ale 10 minut później spotykamy drugiego, po ~3h (?) drugiego i następnym 30minut resztę załogi. Mamy do wyboru wiele broni, standardowo nóż, łuk i inne bronie, które sobie znajdujemy, np SMG, shotguny itp. Można trzymać dwie bronie na raz (lecz nie wszystkie rodzaje). Koniec gadania :)
Cena: na Allegro 50zł - 100zł (w najgorszym wypadku), a gra świetna.

Resistance: Fall of Man
Obrazek
Po Polsku: Opór: Upadek ludzkości
Gra opowiadająca o ataku kosmitów na Ziemię, przejęli począwszy od Rosji (lub Alaski) całą Rosję, później całą Europę (jest na mapie Polska :D ). Akcja w latach przedwojennych (przed II wojną), jesteśmy angielskim żołnierzem, mamy standardowo broń M5A2, lecz po krótkim czasie możemy strzelać z broni kosmitów, lecz powiem, że łatwiej o naboje do M5A2, niż broni kosmitów. KAŻDA broń ma alternatywny strzał.
Cena: na Allegro 40zł - 60zł. Tanie, a dobre

Resistance 2
Obrazek
Wprawdzie nie wiem co w tym jest, nie mam tej gry, ale wiadomo - kontynuacja pierwszej części. Wciągniesz się w pierwszą, wciągniesz się w to.
Cena na Allegro: 50zł - 70zł Też tanio!

Teraz coś innego,
Tekken 6
Obrazek
Powiem krótko: obowiązek posiadacza PS3 :)
Nic nie trzeba tłumaczyć, poprostu najnowsza część najlepszej na świecie bijatyki ;)
Dodam że mamy do wyboru w zwykłej grze 40 postaci, przy farcie nawet więcej :P
Cena na Allegro: ~120zł - 200zł + możliwość kupienia zestawu gracza: 400zł - 600zł. Drożej, ale czy nie warto?

Jeżeli chcemy bardziej zawojować -
Assassin's Creed II
Obrazek
Polecam również pierwszą część
Chyba każdy wie o co chodzi, jakby Prince of Persia, lecz realistyczniejsze. Dostępne również już w polskiej wersji!
Cena Allegro - ~130zł przy farcie - 240zł przy chorym sprzedawcy

Chyba starczy na chwilę obecną, w razie czego robie Edit.

Ceny Allegro patrzone z ofert "Kup Teraz" "Nowe"
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wszystko fajnie, tylko czemu ten temat został założony w dziale "Inne konsole" ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Gdyż nie ma specjalnego działu dla PlayStation3 a była mowa, że jak chcę żeby był ten dział to musze pisać coś o tej konsolce najlepiej w dziale Inne Konsole. To raczej do poradnika się nie nadaje, chociaż jest to poradnik, ale nie taki jak trzeba itp już sie zamotałem :P
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Rozumiem cie, chociaż mogłeś to dać w Playstation 3 - Gry i tam luźny temat zrobić, ale spoko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

wydaje mi się że ciekawą grą jest killzone 2 mam 1 część i jest spoko to druga jest napewno o niebo lepsza ale nie wiem nie grałem
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

sosna123, nie grałem w Killzone, ale mówili o tej grze. Jak napiszesz opis to mogę dopisać :P
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Killzone 2 jest świetne. Mam też pierwszą cześć na PS2 i jeśli komuś podobała się 1sza to drugą też będzie usatysfakcjonowany.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Ja akurat mam ps3 i jestem z niej zadowolony. Z gier polecałbym NFS Shift, Resident Evil 5 Little Big Planet i Fallouta 3 z dodatkami ponieważ ta gra jest świetna i starcza na kilkanaście godzin, Jeszcze mogę polecić Fallouta New Vegas cała gra zajmuje ok 70 Godzin ;-)

stefan
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 26 lis, 2010 16:20
Kontakt:

Post autor: stefan »

JA POLECIŁ BYM GRAN TURISMO 5 :idea:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Co do GT5. Ja bym nie polecił. Nie twierdzę, że gra jest zła. Absolutnie. Gra jest dobra. Ale nie warta legendy Gran Turismo. Oprócz ogromnego rozbudowania wcale nic nie oferuje. Spotkałem się ze stwierdzeniem, że GT5 to taki nowy FW do PS3 i coś w tym jest. Ogrom opcji przytłacza, ale po za tym nie ma nic ciekawego, standardowe wyścigi ze średnią fizyką, niczym nie różniącym się od GT4 modelem jazdy. Standard. I zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie tytuł "Gran Turismo" gra byłaby najwyżej oceniana na 6/7 na 10. A tak jest co najmniej 8. :D Z wyścigów ja bym polecił już raczej znanego arcade czyli Motorstorm, z nowszych Pure i Split Second, z ciekawszych NfS: HP. GT5 to symulator a nie arcade. Wiem o tym, ale mnie nie wciągnął.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ