Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Call of Juarez: Więzy Krwi problem

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Call of Juarez: Więzy Krwi problem

Post autor: ExGamer »

Cześć.

Otóż sprawa jest taka, że jestem w akcie 3 i mam 0% trofeów. Czy to tak ma być?
Gram na poziomie easy/łatwy.
Gra po włożeniu do napęu ściągnęła 30MB łatkę w wersji 1.01 albo 1.1 (nie pamiętam dokładnie).
Trofea są opisane po angielsku. A gra jest w polskiej wersji kinowej tj. napisy.
Jedyną opcją jaką w niej zmieniałem było wyświetlanie napisów.
Proszę o pomoc.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

A patrzyłeś czy są trofea np. za ukączenie danego poziomu czy innych rzeczy w danym poziomie?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Mi sie wydaje że to wina poziomu. Zdarza się, że nie zalicza wielu rzeczy w różnych grach na łatwym poziomie
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Albo to wina najnowszej łatki albo po prostu niektóre gry tak mają akurat jeszcze nie spotkałem z problemem zdobywania trofeów

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

cloudstrifef, Zohan, grę potem przeszedłem całą na mediumie. Trofeów mam 0%. Prawdopodobnie to jakiś błą na dysku w instalce, ale żeby usunąć tern błąd musiałbym robić formata (tak mi powiedzieli), a nie posiadam pena 16GB żęby mi się backup zmieścił więc nie będę tego robił. Problem mam tylko z tą jedną grą Niestety. Gra fajna, ale co z tego... :(
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ