Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Resistance 3 - only for SONY PlayStation 3

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Resistance 3 - only for SONY PlayStation 3

Post autor: Zohan »

Niedawno sobie tak na ps3 patrze - o zapowiedź Resistance 3! Spodobała mi się pierwsza część, grafika całkiem całkiem, gra się fajnie, no ale jedynym minusem jest brak trofeów. Niestety nie udało mi się jej przejść (YLOD, potem sprzedałem starą konsolkę ze wszystkimi grami poza PESem09 (brat tak radził), szczerze to bym wolał zostawić Resistance), ale mam (miałem) na oku Resistance 2. Ech, kupił bym, nie kupił, niby 50zł, no ale jednak nie. Wracając do sprawy Resistance 3 - otwieram tam linka i jest oficjalny trailer. Kurde ludzie, czy to film, czy gra, bo nie odróżniam...
Co można powiedzieć, sami oceńcie

http://www.youtube.com/watch?v=Px2VThf9D30

Czekam na demo Gothica 4, grafika na PC wymiata, premiera na PS3 opóźniona do marca, więc na konsoli to będzie wymiatać.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Powiem sczerze wegłu mnie to połaczenie krótkiego filmiku z gameplayem z gry. Mojemu bratu tak samo się spodobała te seria że przeszedł 1 i 2 i teraz czeka tylko na trójkę :mrgreen:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmm. Mi R2:FoM nie przypadł do gustu. Więc na 3kę nie czekam. No ale kto wie, może wpadnie mi w ręce, a wtedy się do serii przekonam...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie ma R2:FoM... Jest Resistance: Fall of Man i Resistance 2. Tak samo Resistance 3 to nie Resistance 3: Fall of Man. cloudstrifef, zobacz jak to wygląda jak chimera wyskakuje i zostaje zabita z shotguna. Taka grafika może być!
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Chodziło mi o jedynkę. :D Literówka. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Zgadzam się z tobą Zohan. Taka grafika to może być nawet w 3D

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Chłopaki, jaracie sie Resistance 3 a spójrzcie na KillZone 3. To będzie totalna multi rzeź. Ostatnia część serii. Zobaczycie, żę gra wyciągnie z PS3 ostatnie soki.

Gameplay:
http://www.youtube.com/watch?v=geq9NNGCasY
Teaser/trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=DKQMllwQ3wM

Ta gra jest dużo ładniejsza niż Resistance. Wg mnie. Ma taki swój kliamt. Specyficzny styl. ;]
hasło do moich uploadów: 1234

Zablokowany