Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry staniały?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Gry staniały?

Post autor: Zohan »

Obserwując "ruch" gier na Allegro, uświadomiłem sobie, że przez ostatni miesiąc lub dwa miesiące gry masakrycznie staniały. Np jeszcze nie dawno taki Dragon Ball Raging Blast 2 kosztował najtaniej 150zł, teraz można go za cenę o połowę niższą! Wiadomo, nowe gry wychodzą, ale przedtem tak szybko nie taniały!
Drogo zapłacimy tylko za gry świeżo po premierze. Ponad 200zł kosztują gry po premierze z takimi 'bajerami' jak j. polski w grze, czy jakiś dodatek (typu koszulka czy pierdółki, ale ten zestaw kosztuje już ~500zł)
KillZone 3 - hit jak nie wiadomo co, niedawno było 170zł (dobrze to pamiętam). Teraz pierwsza aukcja którą znalazłem za 125zł
God of War III jak się troch poszuka to jest masa aukcji po 85zł (język PL)
A to co najlepsze - FIFA 11
Rok temu (to był kwiecień), gdy kupowałem FIFE10 PL, to za takie coś zapłaciłem 130zł i to było najtańsze, co zdołałem znaleźć. Dzisiaj, FIFE11 PL znajduję bez problemu za 70-87zł...
Cóż to się stało, że za gry na PS3 zaczynamy płacić taniej??
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Te gry które podałaś nie są już najnowsze.GoWa kupiołem w wakacje za 179. Zobacz ile kosztuje PORTAL 2. 2 stówy. Gry co prawda tanieją ale tylko używane. Nówki dalej są drogie jak cholera.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ale i tak zauważyłem, że tanieją o wiele szybciej. Cena GoW III powolusieńsko spadała w dół, a tu nagle taki skok. Gdyby to było np. rok temu to by kosztował minimum 20zł drożej niż teraz

Ale ta FIFA - ona jest tańsza, niż powinna!
KillZone jest nowiutki, ma ledwo miesiąc (jeżeli dobrze licze :P ) a już kosztuje można powiedzieć grosze.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

W Anglii ceny gier ,,rocznych'' potrafią spaść do 5 funtów. Kupując gry zza granicy można wystawiać je tutaj ciutke drożej, stąd niskie ceny gier.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ale w Anglii sprzedają specjalne wersje FIFY na której okładce jest "Polska wersja językowa", "Komentują: Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz" ?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ