Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nie mam w co grać

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Nie mam w co grać

Post autor: Zohan »

Mam chęć kupienia jakiejś gry. Ale nie wiem czego. Chciałbym, żeby była tania, z trofeami i ciekawa. Jakaś przygodówka, strzelanka, RPG (tylko nie Mass Effect, z góry mi się nie podoba). Dobrze jakby była mało znana, choć niekoniecznie.

Polecicie coś?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Final Fantasy XIII. Grałem na XboXie 360 (bo nie stać mnie na oryginała) i powiem, że genialna gra. Naprawdę warto. Z przygodowych/akcji InFamous. Genialny exclusive na PS3. RPG jeszcze przede wszystkim Dragon Age. Tego chyba nie trzeba polecać.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

A warto jest kupować przez PSN gry z PSXa takie jak Crash Bandicoot?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jeśli masz PSX, to nie :P Bo po co. To te same gry co na PSX ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, to te same gry. naprawdę niczym się nei różnią. :D Więc sądzę, że to bez sensu. Już lepiej wydawać kasę na m,inisy. BTW słyszałeś, że SONY ma dać jakieś bonusy za przerwę w PSN?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Myślę, że bonusy w sensie $ na PSN ;)

Mam PSXa ale on powoli umiera (laser), a jak mam coś na dysku to będzie długo długo że hoho. Dlatego się zastanawiam nad tym
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zawsze są emulatory, a laser to kwestia kilku złotych, tyle co jedna gra PSOne Classic na PSN. Czytałem gdzieś, że normlani użytkownicy dostaną konto PS Plus na miesiąc, a Ci co je mają to przedłużenie abonamentu o miesiąc. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Emulatory odpadają, dla mnie to psucie rozrywki, nie umiem grać bez F1/F3 :D

A z tego konta PlayStation Plus to można pobierać co niektóre gry 4free a inne są po obniżce, prawda?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Tak, dodatkowo masz bonusy z grami których poza kontem PSPlus nie dostaniesz.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Troszkę odświeżę temat ale jeżeli dalej nie masz w co grać to nie wiem czy znasz program na youtube o nazwie OG jest tam mnóstwo recenzji rożnych gier na Xbox'a 360 PS3 PSP i PC polecam masz linka do ich kanału na youtube KLIK!
Obrazek

ODPOWIEDZ