Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Wipeout vs Ratchet & Clank

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Wipeout vs Ratchet & Clank

Post autor: Zohan »

Którą gre lepiej pobrać? Wipeout to wyścigi samolotów czy coś, Ratchet & Clank to jakaś przygodówka. Filmik gameplay Wipeouta mi nie przypadł do gustu, cały Ratchet & Clank nie wygląda dla mnie za dobrze. Ale mogę się mylić. Jak pierwszy raz usłyszałem o Gothicu to sobie pomyślałem "co za gówniana gra jakaś", teraz jestem wielkim fanem tej serii.
Kiedyś na kompie grałem w jakieś wyścigi czegoś co lata (nie pamiętam co to było) i gra była całkiem całkiem, ale Ratchet to przygodówka, a ja uwielbiam przygodówki.
CO WY BYŚCIE WZIĘLI?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja WHD. Dlaczego? Gdyż jest nieskończenie długa. Można jeździć bez końca. A Ratcheta z tyego co pamiętam można skończyć w góra dwa wieczory. :D Poza tym, część wydana jako Free w Welcome Back jest ponoć jedną z gorszych w historii Ratcheta.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

w takim razie Wipeout
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ