Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dante's Inferno

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Dante's Inferno

Post autor: Witold »

[center][/center]Obrazek

Dante's Inferno- zdecydowanie jedna z najbardziej schizowatych gier, z którymi miałem do czynienia. Tylko takie słowa są w mojej głowie, gdy gram w tę produkcję. Ktoś, kto ją robił, musiał mieć niezłą fantazję, lub mieć bardzo dobrego dealera. Idealne odwzorowanie tego, co może nas spotkać w piekle. Bardzo ładna grafika, klimatyczna muzyka. Gameplay (końcowe rozprawianie się z bossem), archievementy (zbieranie srebra) jak i układ menu bardzo, aż za badzo przypomina mi God of War, aczkolwiek moim zdaniem nie jest to siekanka tak duża, jak GoW (wymagane więcej bloków, trochę czarów, etc.). Za nową zapłaciłem 60zł, nie żałuję wydanych pieniędzy. Polecam wszystkim miłośnikom krwawych siekanek


_______

Niedawno gdzieś słyszałem, że w temacie PS3 nic nie ma. Forumowicze, zakładajcie podobne tematy dyskusyjne, dla rozruchu tego działu. Pozdrawiam ^^

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Wczoraj miałem okazję kupić dante (spokojnie można kupić za 40 zł :P ) ale wybór padł na zestaw gier gt5,killzone 3, fifa 11 za 120 zł ! :D ale słyszałem wiele dobrego o tej grze :) zedytuje posta gdy w nią zagram ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wiem, że odkopuję stary temat i nie do końca poprawnie, ale ukończyłem przygodę z Dante i stwierdzam co następuje w recenzji z PSP ;)

=> http://apocalypto-exg.blogspot.com/2012 ... ferno.html
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ