Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Remake

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Remake

Post autor: markomen1 »

Takie rozmyślenia nad zrobieniem remake np Crash Bandicoot lub Spyro ja nie mam na myśli tego że ktoś zrobi zupełnie nową grę tylko ze podciągnie texturki pod konsole PS3 co wy o tym sądzicie bo gra God of War zrobili remake ale ta gra nie jest tak stara, są dużo starsze gry od niej które są naprawdę godne uwagi :D i mam do was pytanie jeżeli każdy z was miał wybór jakiej gry mieli by zrobić remake co byście wybrali piszcię
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Yym, może nie o to ci chodzi, ale w PSStore, do kupienia jest Crash Bandicoot z PSX'a na PS3 :P
SCEE™

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

no wiesz nie widze sensu kupowania crash'a z PSS specjalnie po to by zagrac lepiej oryginał na allegro kupic i mozna bedzie na oryginalnym psx'ie pograc :)
Obrazek

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

to chyba się nie sprawdziło, po przykładzie remake Tomb Raider z psx na PS2 czyli Tomb Raider Anniversary....
tak mi się wydaje... a raczej to jest potwierdzenie że grafika to jednak nie wszystko...
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ