Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Battlefield 3 vs Modern Warfare 3

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Battlefield 3 vs Modern Warfare 3

Post autor: markomen1 »

Która z tych gier jest lepsza pod względem graficznym sieciowym i fabularnym dawajcie plusy i minusy tych gier :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja jestem za BF3. Słyszałem że online w MW3 to porażka, podobno wszyscy kampią.
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

markomen1, battlefield 3 w multi gniecie suty niezaprzeczalnie. W MW3 nie rałem, ale BF polecam. Kampanii nie przeszedłem więc nie wypowiem się w tej kwestii. Gram w BF TYLKO dla multi. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Obie gry są równie dobre ^^
Ja osobiście jestem za MW3 - dlaczego?
BF3:
Tu trzeba myśleć i nap... atakować ^^"
a w MW3:
nap... atakować ;-) a potem myśleć co się stało ^^

Ale obie są dobre... :->

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Pozdro z graniem w MW3 przez neta. Sami kamperzy na mapach... Tragedia totalna.
SCEE™

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Polecam gre w BF3 na dobrym PC(multi). Na konsoli lepiej ''gra i wyglada'' MW choc i BF tez tragiczny nie jest. Rowolucji nie ma ale pograc warto.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Dziękuje wam drodzy użytkownicy swiatpsx.pl wybór padł na Battlefield 3 będę miał co robić zaraz po świętach :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Nie ma to jak porównywać strzelankę taktyczną z szybkim FPS'em, tymbardziej, kiedy fanboyów obydwu tytułu na każdym forum co nie miara ...
Pozdro z graniem w MW3 przez neta. Sami kamperzy na mapach... Tragedia totalna.


Czy ty ku*wa grałeś kiedyś w którąś z tych gier? Właśnie w BF'ie trzeba campić, tak samo w MoH od DICE. Bo to jest gra TAKTYCZNA, gdzie wygrywa TAKTYKA, gdzie giniesz po 2-3 strzałach z czegokolwiek. W MW3 można pobiegać, pobawić sie w rambo, ponapiedalać wszystko, co sie rusza. Typowy, wesoły szybki FPS, jak cała seria CoD z resztą...


Prawdopodobnie nie wiesz też, że aby mieć killa w MW3, trzeba zebrać nieśmiertelnik, więc campienie nie za bardzo tu pasuje, prawda? ^^

Podsumowując, Quake, przysiądź przy tych grach ok 3 godzinek, załatw sobie starsze części serii, zobaczysz różnice, dopiero doradzaj ludziom gry, bo (przynajmniej u mnie) 200zł piechotką nie chodzi, a wypadki w obydwu grach sprawiają, że żadna nie jest warta 90zł...

Wracając z prostowania weteranów FPS...

Prawdopodonie jest już po fakcie, ale jeżeli ktoś będzie szukał typowego porównania tych dwóch gierek, powinien to przeczytać.
Która z tych gier jest lepsza pod względem graficznym sieciowym i fabularnym
Pozwolę sobie rozłożyć wszystko na punkty.

1. Grafika

Bezapelacyjnie BF3 wygrywa. W MW, jak i we wszystkich CoD'ach grafika jest pastelowa, delikatna, dla mnie nawet miła dla oka, bo biegając nie będe patrzył na to, czy trawka, czy napis na butelce jest wyraźny, bo serdeczne gómno mnie to obchodzi :) Jak wiemy, lub nie, Battlefield 3 jest oparty na silniku graficznym Frosbite 2, znany z wolnego wczytywania tekstur przy dynamice czy świeżym włączeniu gry(zawsze wtedy naciskam start, niech sie spokojnie załaduje), za to bardzo ładnie wyostrza obraz, blask, wiadomo, duperelki. Jest jedno małe ale. Tak jak i na konsoli X360, tak i na ps3... on nie działa, tak jak powinien. Wszystkie zdjęcia pięknego, realistycznego BF'a macie z PC, gdzie silnik pracuje naprawdę bardzo ładnie, i stąd wielkie wymagania (coraz więcej myśle o przesiadce na PC, no chyba, że jakiś next gen wyjdzie).

2. Sieć

MW3 wg mnie tutaj wygrywa, ale co kto lubi. Jestem zwolennikiem szybkiej gry, bez żadnych bajerów, mam broń, biegnę, rozwalam, jest fajnie. MAM CHAT GŁOSOWY, którego posiadacze BF'a nie mają, bo jest zbugowany, MOGĘ GRAĆ RAZEM ZE ZNAJOMYMI Z TEAMU W JEDNEJ DRUŻYNIE, nie rzuca mną gdzie chce tak jak w przypadku BF'a. NIE ZAPADAM SIĘ POD ZIEMIE, tak jak w przypadku BF'a (bugi z bety niby naprawione, co prawda jest ich mniej, ale niestety, są dalej.). NIE MAM ONLINE PASSA, tak jak posiadacze BF'a. NIE MOGĘ ZEPSUĆ BUDYNKÓW, tak jak posiadacze BF'a. NIE MOGĘ JEŹDZIĆ CZOŁGIEM, tak jak posiadacze BF'a. Więcej grzechów nie pamiętam.

Tak jak wspominałem, BF wymaga myślenia CAŁEGO TEAMU, tak więc taktyka, taktyka i jeszcze raz taktyka. Taa, tylko zgraj sie z ludźmi z teamu, gdzie znasz tylko siebie, wybierasz jeden sposób, który się zaraz spodoba dwóm innym osobom, które na siłę będą Ciebie wypychać, w rezultacie staty spadają, bo was bardzo łatwo zabić.

3. Fabuła

Fabułę w MW3 ogarniesz dopiero wtedy, kiedy przejdziesz singla w MW1 i MW2. Jest na prawde ciekawa, chyba jedyne gry, gdzie nie przewinąłem filmików, żeby wszystko wyczytać, ogarnąć, itp. Single w BF w porównaniu do CoDowego jest nudny jak flaki z olejem, wstawiony na siłę zresztą (kuwa, czy w poprzednich, klasycznych BF'ach był single?). Tutaj również wygrywa MW3

Mam nadzieję, że moje wypociny ułatwią każdemu wybór gry.

Aha, dla wyjaśnienia. Nie mam ani jednej, ani drugiej gry. Nie jestem fanboyem, połknę każdego FPS'a. Testowałem ją u znajomych dość długi czas, opieram się tutaj na werdyktach i opisach prawdziwych weteranów FPS'ów, którzy w tym siędzą od pierwszego dooma, czy duke nukema. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Czy ty ku*wa grałeś kiedyś w którąś z tych gier? Właśnie w BF'ie trzeba campić, tak samo w MoH od DICE. Bo to jest gra TAKTYCZNA, gdzie wygrywa TAKTYKA, gdzie giniesz po 2-3 strzałach z czegokolwiek. W MW3 można pobiegać, pobawić sie w rambo, ponapiedalać wszystko, co sie rusza. Typowy, wesoły szybki FPS, jak cała seria CoD z resztą...
Nie ale słyszałem sporo opinii, i widziałem filmiki więc wiem co mówię. Poza tym nie musisz zaraz z taką agresją startować... :roll:
SCEE™

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Grałem w BF, ale tylko kampanie i powiem, że nawet ciekawa aczkolwiek grając w MW3 lepiej rozbudowana była. Graficznie COD jest lepszy, a przez neta nie ocenie BF, bo nie grałem, a co do MW3, to nawet dobrze się gra w multi.
Obrazek

leny
-#
Posty: 9
Rejestracja: śr 27 lis, 2013 09:54

Post autor: leny »

Nie no jak dla mnie to nie ma co porównywać , BF3 dużo dużo lepszy i to chyba pod każdym względem , Pan up fajnie to opisał wiec ja juz chyba nie musze :) Wystarczy popatrzyć na stremy lub filmiki na yt

ODPOWIEDZ