Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Resistance

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Resistance

Post autor: Zohan »

[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trzy części genialnej gry. Postanowiłem coś o nich napisać, zachęcić do kupna. Warto, mimo że np. pierwsza część jest "przeterminowana". Kto by kupował grę z 2006r?
Nie chcę się rozpisywać, bo nikt nie czyta długich postów. "Jedynkę" prawie przeszedłem, co mnie boli (boli, że nie dokończyłem; musiałem sprzedać - nie było wyboru), w dwójkę nie grałem, co chcę zmienić, trójeczkę przeszedłem dwa razy. No co za świetna gra! Doskonała grafika, w każdej części jest to, czego oczekuje się w dzisiejszych grach na PC (również klimat). Fabuła bardzo ciekawa, często nieoczekiwany obrót spraw (w trójce np. śmierć pewnej ważnej osoby, nie chcę zdradzać której :) )
Multiplayer bardzo dobry, przyjemnie się gra i nie ma problemów z łącznością. Nawet przy tak słabym łączu jak moim - 1mB/s. Ciekawe ulepszenia broni, ciekawe typy broni, wrogowie po tym jak dostaną np. ze strzelby zachowują się tak, że chce się ich zabijać. Niektórym wrogom można urwać ręce, głowy... Przyjemny Coop, tak przeszedłem drugi raz część trzecią z kolegą.
Polecam. Może kiedyś zagramy razem ;)

Pierwsza część jest z 2006 roku. To aż 6 lat. Stare śmieci. A grafika miażdży niejedną dzisiejszą produkcję. Nie ma nawet trofeów. Dlaczego by to kupić? Bo jest tania jak barszcz, a w grach bez trofeów jest to, że gra się z przyjemności, nie dla platynki. Nie trzeba się męczyć z jednym fragmentem, bo w nim można dostać srebrny pucharek za zabicie wszystkich wrogów najgorszą bronią. Grasz jak chcesz, czym chcesz, nie musisz wszystkiego odblokowywać.[/center]
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

pietrov95
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011 12:48

Post autor: pietrov95 »

Racja. Pierwsza częśc jest świetna :) Aktualnie w nią gram. W grze nie ma trofeów i moim zdaniem lepiej. One tylko psują grę. Za to są dostępne ukryte osiągnięcia dostępne w menu. Mamy tylko podany jakiś tytuł i musimy się domyślić co należy zrobić. Np. trzeba wysadzić 3 himery jednym granatem, a tytuł wogule tego nie sugeruję :) Insomniac Games jest znane z takich dodatków. W serii Ratchet & Clank mnustwo było tego do odkrycia. Takie miłe urozmaicenie gry :)

goshka3
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 lis, 2012 15:32

Post autor: goshka3 »

Niektóre gry mnie przerażają już po samej okładce :)

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Post autor: snickersuper »

No dla mnie to akurat wielki minus brak trofeów. Mnie to bardzo motywuje do tego żeby pozostać przy grze dłużej. Obiecałem sobie zapoznać się z tą serią. Odpaliłem demo 1 i 3 i muszę powiedzieć że odnoszę wrażenie jakbym grał w 2 zupełnie inne gry. Dla czego w 1 mundury żołnierzy wyglądają jak z 2 wojny światowej o.O ??????
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Bo akcja z pierwszej części toczy się w okresie międzywojennym.
Skoro masz wrażenie, że grając w 1 i 3 czujesz jakbyś grał w dwie różne gry, to powiem ci że jak zagrasz w drugą część to poczujesz jakbyś grał w 3 różne gry :)
Jednak dwójka to jest taki łącznik do Fall of Man i 3. A tam w grze przy sobie można mieć tylko dwie bronie :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ