Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Assassin's Creed Save

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Assassin's Creed Save

Post autor: snickersuper »

Witam, mam małą rozkminę na temat Assassina i ogólnie save'ów na PS3. Mam gry Assassin's Creed i Assassin's Creed II osobno, a zauważyłem w sklepie dualogie na jednej płycie. Moje pytanie jest takie: Czy save'y z osobnych płyt wczyta dualogia?

No i jeszcze przy okazji zauważyłem że pierwsza część Assassina nie ma trofeów w ogóle o.o jestem ciekaw czy wersja z dualogi może już mieć dorobioną opcję zdobywania trofeów ???

Chodzi mi dokładnie o tą wersję http://www.gamefaqs.com/ps3/659346-assa ... ouble-pack
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Możliwe, że będą ci wczytywać te save, chyba że każdy save jest traktowany jako save z gry Assassins Creed Dualogia, w co wątpię, a więc będą pewnie oddzielne savy dla pierwszej i drugiej części. W pierwszej części nie ma trofeów i pewnie nie będzie, chyba że dodają jakąś aktualizację, ale to im się nie opłaca bo rzadko kto już gra w pierwszą część tej serii
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ