Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Assassin's Creed Save

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Assassin's Creed Save

Post autor: snickersuper »

Witam, mam małą rozkminę na temat Assassina i ogólnie save'ów na PS3. Mam gry Assassin's Creed i Assassin's Creed II osobno, a zauważyłem w sklepie dualogie na jednej płycie. Moje pytanie jest takie: Czy save'y z osobnych płyt wczyta dualogia?

No i jeszcze przy okazji zauważyłem że pierwsza część Assassina nie ma trofeów w ogóle o.o jestem ciekaw czy wersja z dualogi może już mieć dorobioną opcję zdobywania trofeów ???

Chodzi mi dokładnie o tą wersję http://www.gamefaqs.com/ps3/659346-assa ... ouble-pack
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Możliwe, że będą ci wczytywać te save, chyba że każdy save jest traktowany jako save z gry Assassins Creed Dualogia, w co wątpię, a więc będą pewnie oddzielne savy dla pierwszej i drugiej części. W pierwszej części nie ma trofeów i pewnie nie będzie, chyba że dodają jakąś aktualizację, ale to im się nie opłaca bo rzadko kto już gra w pierwszą część tej serii
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ