Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry związane ze sportem na PS3 (nie tylko) dla dziewczy

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Gry związane ze sportem na PS3 (nie tylko) dla dziewczy

Post autor: martynka »

Witam,
Postanowiłam założyć nowy wątek i mam nadzieję, że znajdę tu pomocną dłoń ;)
Szukam fajnych (niech już będzie, że określe je nawet jako "babskich") gier na PS3. Miałam kiedys Zumbę, lecz szybko mi się znudziała. W swojej kolekcji posiadam także Dance Star Party oraz Sport Challenge. Poszukuję czegoś fajnego i świeżego związanego ze sportem.
To jak, pomożecie? ;)
M

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Po tym, że napisałaś o Dance Star Party i Sport Challenge domyślam się, że chodzi o gry, przy których można się zmęczyć fizycznie, więc FIFA odpada :P
PlayStation dużo typowo sportowych gier nie oferuje, poza tym co podałaś jest jeszcze EA Active, ale to jest już naprawdę typowy trener mający pomóc zrzucić kilogramy. Ta "gra" zadaje ćwiczenia. A poza Sport Challenge jest jeszcze Sport Challenge 2. Inne gry niestety nie przychodzą mi na myśl :(
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Takie małe sprostowanie te gry nie nazywają się "Sport Challeng" tylko "Sport Champions" i "Sport Champions 2" :D Ale to tylko tak w woli ścisłości :D A poza tym jest jeszcze jeden fajny trener fitness na mova, a dokładnie "Move Fitness".
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2012 18:42 przez kerm, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Dzięki chłopaki ;) ! O właśnie kerm, coś bardziej w stronę fitnessu ;) Poczytam więcej o tym Move Fitness, dzięki! A powiedzcie mi, w co Wy gracie? Co jest obecnie na "topie" ?

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Jak Fitness to jeszcze jest "Get Fit with Mel B" oraz "My Fitness Coach Club". Wszystkie te gry znam bo moja Mama na nich ćwiczyła :) W co obecnie ja gram ? hymmm przeszedłem nie dawno God of War III (POLECAM), a teraz kończę inFamous (TEŻ POLECAM). W najbliższym czasie planuje zakup Uncharted 3 :) po kozackiej dwójce już nie się się doczekać aby zagrać w trójkę :D A najbardziej wyczekuje premiery Crysis 3 oraz God of War IV ale to dopiero Luty i Marzec przyszłego roku.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja jak narazie nie gram. Nie mam za bardzo w co ani kiedy. Co prawda posiadam całkiem (jak dla mnie) szeroki zbiór gier, ale ostatnie gry które kupiłem to Gran Turismo 5, które się okazało nie trafionym prezentem dla siebie na urodziny (jednak nie jestem takim fanem motoryzacji) i nie chce mi się w to grać. Potem kupiłem Resistance 2 i nie mam kiedy grać. Rozważam kupno PS Move :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Zohan, jak najbardziej polecam Mova! Myślę, że nie pożałujesz i napewno będziesz mial w co grac ;)
Ojjj Mel B to ja nie lubie i juz od razu odpada, choć widze, że zapowiedź nawet nawet jest ;) Może jakby był ktoś inny :P ;)
Kerm, a Twoja mama jak sobie radziła? Nie znudziło się jej? Chwalila się czy schudła? (chociąz w sumie mi raczej na schudnięciu nie zależy, bardziej na wygimnastykowaniu) ;]

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Hejka ! Troszkę odświeżam temat gdyż obiła mi się o uszy wzmianka o grze miCoach!! Widziałam trailer i szczerze to wygląda całkiem fajnie! Testował już może ktoś? ;)

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Moja mama coś tam schudła ;-) ale raczej mnie to jakoś nie interesuje więc nie pytałem :-D. Ona w te gry gra nadal tak dla treningu i utrzymania formy :-P chwaliła sobie te gry. Co do tego miCoach to nie wiem pierwszy raz słyszę o tej grze.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

miCoach to jest dla takich sportowców z większym rozmachem. Trzeba by zakupić dobre obuwie Adidasa, dla półprofesjonalistów (F30) lub zawodowców (F50). Mowa tu o korkach (piłka nożna). Wkłada się w buta chip i on ci sprawdza twoje "osiągi" podczas treningu, czyli np. mierzy przyśpieszenie, czas na 100m, ogólną prędkość i takie tam. Wyniki można porównywać (np. wczorajszy trening z dzisiejszym). Cała zabawa z grą jest taka, że na telefon ściąga się gierkę (i tu chyba trzeba mieć iPhone bo jak o tym czytałem jak to wchodziło to o Androidzie nic nie pisało) i w tym ma się swoją postać (sportowca), którego umiejętności można poprawiać poprzez własne wyczyny z chipem w butach albo grając w to.
To tyle z tego co pamiętam, drugi raz nie czytałem o tym. Jakby ktoś był zainteresowany to podaję link (który nie trudno znaleźć)
http://micoach.pl/
Jak jeszcze grałem w piłkę to chciałem to kupić ale jednak już cena samych F30 mnie przeraża. No i trzeba by mieć tego iPhone.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Aplikacja miiCoach jest dostępna również na androida. ;)
=>
https://play.google.com/store/apps/deta ... ljb2FjaCJd
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Mam dla Was dobre wieści ;)! Aplikacja na iPhona to tylko jedna z wielu odsłon całej zabawy. Wiem, ze jest tez sama gra/trening miCoach na konsolę (ps3 lub xBoxa 360). Trzeba mieć do tego mova lub kinecta, ale można ćwiczyć w domu. Akcja z treningiem na zewnątrz to jedna część, którą można polączyć wlaśnie z tym miCoachem na konsolę. W tej grze (okazalo się, ze mój kumpel ma i opowiadał mi trochę) możesz ćwiczyć z najwiekszymi gwiazdami sportu w 6 dyscyplinach. Zapamiętałam tylko Kakę, ale jako ze się bardzo zachwycał to wnioskuje, że pozostale gwiazdy też muszą należeć do czołówki świata sportowego! I z tego co zrozumialam to tak jak mówileś Zohan jest to gra bardziej dla treningu , choc sama zabawa tez jest.
Z opisu gra bardzo mi sie spodobala i chyba bede meczyc kumpla zeby pozyczyl mi chociaz na pare h :P Jak sie uda to napisze Wam co i jak dokladniej :) A moze uda mi sie wyciagnac ją już dzis :D !

goshka3
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 lis, 2012 15:32

Post autor: goshka3 »

I jak Martynka grałaś? Jak wrażenia bo zaciekawiłam się tą grą? :D

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

goshka3 pisze:I jak Martynka grałaś? Jak wrażenia bo zaciekawiłam się tą grą? :D
Tak grałam i niestety wciągnęłam się ;P Tak jak słyszałam i widziałam w trailerze taka jest gra :) Możesz zarówno ćwiczyć jak i spędzić czas typowo na rozrywce.

Treningowo możesz ułożyć swój własny plan ćwiczeń, ćwiczyć calymi zestawami ćwiczeń, gdzie z ćwiczenia na ćwiczenie poziom rośnie i uwaga - nie da się oszukiwać :P lub wykonywać pojedyncze ćwiczeniami.

Jeśli chodzi o rozrywkę to są m.in rzuty do kosza, gra w tenisa (oprócz samego odbicia musisz "rozwalić" ustawiony mur po drugiej stronie i zbierasz punkty) i np obrona rzutów karnych na bramkę i możesz poczuć się jak Szczęsny :D).

Jeśli chodzi o znanych sportowców to rzeczywiście jest ich dużo (więcej niż samych dyscyplin) i możesz wybrać kogo tylko chcesz ;) Są bardzo realni!

W przypadku samego działania mova i odzwierciedlania moich ruchów (czasem koślawych) wszystko ok! Musisz mieć jedynie dużo miejsca by wszystko komfortowo wykonać.

Jak masz jeszcze jakieś pytanka to nie krępuj się :)

miCoach wygląda mniej więcej tak

trailer

goshka3
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 lis, 2012 15:32

Post autor: goshka3 »

O, dziękuje. Ale rozwalanie muru piłeczką? Brzmi ciekawie :P A jeszcze jedno, na zdjeciach wygląda, że jest język angielski. Jest też polski? :)

ODPOWIEDZ