Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nowa lista gier PSX

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Nowa lista gier PSX

Post autor: LukasTe »

Pod tym adresem > http://www.swiatpsx.pl/lista/index.php mieści się nasza nowa lista gier, zbudowana jest całkowicie na innej zasadzie niż poprzednia, wszystkie gry musiały być dodane od nowa dlatego spodziewam się w pierwszych dniach wykrycia wielu błędów ;-) Piszcie również swoje opinie i sugestie.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ładny skin, wszystko jest przejrzyste. Zaraz zajme się dokładnym penetrowaniem, czy nie ma żadnych błędów, ale ogólnie - świetna robota ;) Aż chce sie ściągać :D

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

No ,no spoko lista :]
Łatwo co znaleźć, dobry skin
No to czekamy teraz na liste PS2 i PSP :-P
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

No to tak jak obiecałem, przejrzałem dokładniej liste i wszystko wydaje się być OK, ale jednak na pare rzeczy chciałbym zwrócić uwage, ale nie wiem czy to tak ma być, więc wybacz jak się pomyle.

1: Adibou et l'ombre verte... Ten tytuł wszędzie widnieje jako Adventures of Lunax.. Nie lepiej byłoby dać ten bardziej dla nas rozpoznawalny niż ten ... francucki [?]
2: Druga sprawa jest w tytułach także... chodzi o gry z typu managerów jest zapisany jako Lma Manager 2001 a drugi LMA Manager 2002...chyba lepiej byłoby `LMA` zapisać jednym sposobem i tu i tu, tymbardziej, że gry sąsiadują obok siebie i od razu rzuca sie w oczy różnica.
3: Kolejna rzecz to tytuł Micro machines. Tytuł na okładce głosi jakoby `M` w drugim wyrazie trzeba było napisać dużą literą. Po za tym większość gier na niemal wszystkie wyrazy z dużej, a ten tak razi w oczy.
4: Następna rzecz... chodzi o spis gdzie widnieje kilka Pro Pinballi. Wszystkie mają podtytuły, ale niektóre miały myślnik a inny dwukropek... nie lepiej byłoby dać do wszystkich tak samo żeby wszystko ładniej wyglądało? [chodzi o dwukropek między tytułem a podtytułem]
5: I ostatnie tego już wgl nie jestem pewny ale sie zapytam. W VR Baseball "99" liczba jest w cudzysłowiu a kolejna gra to VR Baseball '97.... czyli inaczej zapisana... to akurat tak ma być ? bo ogólnie dalej uważam, że podobne tytuły które stoją obok siebie powinny być w podobny sposób zapisane.
To tyle odemnie, LukasTe, popraw mnie tu gdzie nie mam racji, gdyż nie jestem w 100% pewny swojej racji :P

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Gicha7 pisze: 1: Adibou et l'ombre verte... Ten tytuł wszędzie widnieje jako Adventures of Lunax.. Nie lepiej byłoby dać ten bardziej dla nas rozpoznawalny niż ten ... francucki [?]
Tutaj link był do innej gry właśnie Adventure Of Lomax, Adibou et l'ombre verte to jeszcze co innego.
Gicha7 pisze: 2: Druga sprawa jest w tytułach także... chodzi o gry z typu managerów jest zapisany jako Lma Manager 2001 a drugi LMA Manager 2002...chyba lepiej byłoby `LMA` zapisać jednym sposobem i tu i tu, tymbardziej, że gry sąsiadują obok siebie i od razu rzuca sie w oczy różnica.
Racja.
Gicha7 pisze: 3: Kolejna rzecz to tytuł Micro machines. Tytuł na okładce głosi jakoby `M` w drugim wyrazie trzeba było napisać dużą literą. Po za tym większość gier na niemal wszystkie wyrazy z dużej, a ten tak razi w oczy.
Racja.
Gicha7 pisze: 4: Następna rzecz... chodzi o spis gdzie widnieje kilka Pro Pinballi. Wszystkie mają podtytuły, ale niektóre miały myślnik a inny dwukropek... nie lepiej byłoby dać do wszystkich tak samo żeby wszystko ładniej wyglądało? [chodzi o dwukropek między tytułem a podtytułem]
Racja.
Gicha7 pisze: 5: I ostatnie tego już wgl nie jestem pewny ale sie zapytam. W VR Baseball "99" liczba jest w cudzysłowiu a kolejna gra to VR Baseball '97.... czyli inaczej zapisana... to akurat tak ma być ? bo ogólnie dalej uważam, że podobne tytuły które stoją obok siebie powinny być w podobny sposób zapisane.
Racja.

Wszystko poprawione, właśnie na takie coś liczyłem :) Dzięki ;)

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Cieszę się, że strona się rozwija. Mam pytanie: jak można wpłynąć na rubrykę "polecamy"? Jest to coś na zasadzie gwiazdek, czy np. któryś z użytkowników ręczy za jakość gry podpisując się własnym nickiem?

Poddałem moduł testom klick'n'rush :] , znaczy pochodziłem po łączach czy żadne errory nie wyskoczą, nie napotkałem przeszkód. Ładny, estetyczny wygląd, pozostaje zadbać by w przypadku wygaśniecia linków pojawiły się nowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Pierce pisze:Cieszę się, że strona się rozwija. Mam pytanie: jak można wpłynąć na rubrykę "polecamy"? Jest to coś na zasadzie gwiazdek, czy np. któryś z użytkowników ręczy za jakość gry podpisując się własnym nickiem?
Ta rubryka jak na razie służy tylko umieszczeniu reklam ale ta kwestia jest jeszcze do przemyślenia aby nie przesadzić itd., nie narzucić odwiedzającym czegoś zbędnego lub przeszkadzającego. Jednak wszelkie inne pomysły są również mile widziane ;-)

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

bardzo ładna lista gier gratuluje roboty mam tylko pytanie:czy ona na serio będzie na bieżąco aktualizowana? ;D

PS jedyne co bym chciał zaznaczyć to to że O prawie sie nie różni od Q ale tak to wszystko inne gites
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

OldShatterhand pisze:bardzo ładna lista gier gratuluje roboty mam tylko pytanie:czy ona na serio będzie na bieżąco aktualizowana? ;D

PS jedyne co bym chciał zaznaczyć to to że O prawie sie nie różni od Q ale tak to wszystko inne gites
Tak, na serio :) Teraz aktualizacja jest banalnie prosta, wystarczy wpisać w 3 okienka dane i wszystko inne samo się zrobi :P Sprawdzajcie dodając tematy z grami ;-)

Co do O i Q to fakt ale jednak jest różnica :)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

LukasTe, zauważyłem jeszcze jeden błąd na tej liście. Dwa razy jest wpisane Fear Effect 2 w dziale `F` ;)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Gicha7, dzięki, poprawiłem i nie zniechęcać się tym, że tyle to trwało tylko śmiało pisać o błędach ;)

Zablokowany