Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Własne Linki

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Własne Linki

Post autor: Blaevy »

Dlaczego tak mało osób z tego forum wrzuca swoje linki ? Nie będe się już czepiał tego że prawie każdy post z linkami wygląda bardzo słabo i mało przejrzyście.Bodajże 5 osób wrzuca swoje linki.Lepiej by było jakbyśmy sami wrzucali linki oznaczane nazwą naszego forum ;-) Byłby to powód do dumy,a nie że niektórzy tylko po innych forach szukają a jak znajdą to robią "Kopiuj i Wklej " nic nie wiedząc o paczce i wrzucają na tą stronkę. :shock:
Ja w swoich Up'ach nie mam nazwy forum w linku,ale mam konto na przekleju z takim samym nickiem,hasłem i e-mailem jak na tej stronce (Tutaj ).
Odsiebie padło i Up'y Squaiera poszły się je*** :-/.


§ 6. zakaz używania wulgaryzmów.
Ostatnio zmieniony pn 14 gru, 2009 21:28 przez Blaevy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No to stary zasuwaj już dajesz upload God of War 2 bo chce upload z przeklej.pl

jak ktoś ma łącze 1.3 mB/s to sory nie chce mi sie siedzieć 3h przed kompem i uploadować
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Nie uploaduje gier na PS 2, to po raz.
Dwa ,nie widze sensu w twoim poście.
Trzy, nie chciałem nikogo urazić ani nic,poprostu chciałbym żeby na tym forum też dawano własne linki
Cztery, MOIM ZDANIEM dawanie cudzych linków świadczy o niskości danego forum
jak ktoś ma łącze 1.3 mB/s to sory nie chce mi sie siedzieć 3h przed kompem i uploadować

Ja poprostu włączam Upload i gram sobie np.w Crasha i jest git.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Włącz upload i graj w CSa. Nie wszyscy mają na to czas i komputer, żeby się nie zcinało
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Akurat w ten czas nie trzeba grać w gry przez sieć ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dobra, nie kłóćmy się. Uploadujesz = dobrze, bo jest pewność, że to jest to. Większość z innych for i tak jest wszędzie

jedna rada
jak uploadujesz to dawaj końcówke www.swiatpsx.pl_up_by_Blaevy czy coś żeby była pewność że są twoje :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Nom,masz racje

Kod: Zaznacz cały

jedna rada 
jak uploadujesz to dawaj końcówke www.swiatpsx.pl_up_by_Blaevy czy coś żeby była pewność że są twoje 
Narazie robie próbne uploady,za niedługo będzie taka formułka jaką podałeś :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Cóż, po to są uplinkerzy, żeby znajdywali dobre linki, po to są uploaderzy żeby sami wrzucali gry na servery. Tak jak mówił kolega, nie każdy ma czas i łącze do takiej roboty, nie każdemu też zależy na różnicy czy ściągnie tą samą grę z końcówką `swiatpsx` czy `snesorama`. Np ja osobiście nie patrze na to z jakiego forum jest dana wstawka, jeżeli działa i jest wszystko ok, to nie widze problemu żeby pobrać sobie z jakiegoś forum xxx, a nie czekać bo może ktoś wstawi z innym dopiskiem na końcu i będzie lepiej.
Widziałeś ile gier mamy na Liście Gier Psx ? Jak myślisz ile by ich było gdyby nie uplinkerzy ? Połowa tego ? Mniej ? Każdy chce sobie pograć a do tego były potrzebne różne linki, a nie tylko te wstawiane przez nas samych, bo nie każdy ma też dane gry, oraz możliwości, i tak jak pisałem nie każdemu zależy na tym żeby po ściągnięciu gry, spowrotem ją zuploadować, zmieniając tylko końcówke w nazwie, bo to sie mija z celem.

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

zgadzam się w 100% z Gicha7
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Gicha7

Ja wiem o tym wszystkim co napisałeś,tylko że te znajdowanie linków kojarzy mi się z "kradnięciem".A do tego trochę osób kopiuje i wkleja linki które wogóle nie zna.
Ja np. Robie uploady dla ludzi,którzy chcą sciągać jednorazowo i bez limitów,lepiej żebyśmy się nie ograniczali do RS,ale sami też wrzucali chociażby na Megaupload (ewentualnie znajdowali linki).Ale moim zdaniem chociażby hasła na linki:www.swiatpsx.pl starczą,chce dobrze dla stronki,dla userów również

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

Blaevy sciąganie z neta to już jest kradzież i łamanie praw autorskich. Więc nie gadaj że kopiowanie lików z innych stron to kradzież jeśli komuś zależy na grze to obojętnie mu skąd sciąga a poza tym na tej stronie są uploaderzy którzy wrzucają gry.
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

tak masz racje 2 Uploaderzy (O ile nowy nie doszedł) z czego jednemu linki padły (odsiebie) a do drugiego nic nie mam (ściągam od niego gierke).

Nie chodzi mi o jakiś powód do kłótni.
Tylko to że powinno być dużo linków z różnych serwisów,do wyboru do koloru,bo raczej wątpie czy każdemu się chce ściągac z rapidshare.Tym samym jak niezarejestrowani wpadną przypadkiem na tą strone i zobaczą przejrzystośc w postach i np różne linki z różnych serwisów to raczej się zarejestruje.Ale spoko.Jak się ze mną nie zgadzacie to ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

ale to akurat nie jest nasza wina że zlikwidowali odsiebie ja też nie zamierzam się kłócić
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Nie chodziło mi o to by wam coś zarzucić,poprostu przykro że tyle uploadów poszło się Je***
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Blaevy pisze: Cztery, MOIM ZDANIEM dawanie cudzych linków świadczy o niskości danego forum
To jest prawda w 1/10, może nawet w 1/100 czyli nieprawda. Otóż kopiowanie linków od innych może naprawdę stanowić o "niskości" forum bardzo rzadko.. przeciw temu u nas jest wprowadzony zakaz;
§ xX3. Zakaz umieszczania linków zawierających w adresie lub w haśle adresy polskich stron.
§ xX4. Zakaz umieszczenia linków z innych źródeł, które wyraźnie mają zaznaczone, że nie wyraża się zgody na ich rozpowszechnianie.
ukłon w stronę konkurencji. Do tego for lub stron z grami PSX w języku polskim jest bardzo mało dlatego tworzenie zbioru jest bardzo pozytywnie przyjmowane. Ponadto czy to dodawanie linków na zagranicznych forach czy 'naszych' uploaderom służy dwojako. Rzadko uploader chce służyć tylko dla jednego źródła, a to dlatego że im więcej ściagnieć uzyska tym więcej ma z tego profitów (+ oczywiście satysfakcja). Czesto te same linki są dodawane przez jedną osobę w wiele miejsc (to rownież sprzyja żywotności linków) i często sami chcą by je dalej rozpowszechniać.

Jednak ceni się wyjątkowe uploady ze specjalną dedykacją. Tego oczywiście powinno być jak najwięcej i to dodaje prestiżu. Ale żeby było to możliwe musimy mieć zapewnione ściągnięcia, a w tym z kolei pomaga nam zbiorowość innych linków.
Warezy o tematyce ogólnej powinny doceniać wybieranie od nich uploadów do for o konkretnej tematyce ;) Wszystko jest potrzebne, trzeba dobrze z tego korzystać, a nie szukać dziury w całym :P

Zablokowany