Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Rapidshare

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Rapidshare

Post autor: kapcior7 »

A więc tak chciałbym przedstawić wam mój sposób na rapidshare tzn.To nie mój program ale u mnie to działa na 100 %

A więc tak :

Ściągamy program JDownloader najlepiej (JDownloader 0.9.579 + PL) ;D

link:

Kod: Zaznacz cały

http://hotfile.com/dl/28680950/6a89072/JDownloader_0.9.579PL.rar.html
Sory ze z hotfile no ale cuż ;D

noi odpalamy programik

wklejamy sobie linki i on "omija" limity na RS tzn.włanczamy pobieranie on sprawdza link potem pisze oczekiwanie(chyba) 01:30 minuty ;D noi po tym odczekiwaniu sam sobie pobiera (nie wiem czy pełną prędkością a nie chce skłamać ale u mnie szło prawie fulem 59/64 kb/s to całkiem niezły wynik jak z rapida normalnie mi szło 20-30 ;P) macie screena mojego łącza ;D :[img]http://images47.fotosik.pl/261/3638f8e4d7f8ff26.gif[/img]

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Rozumiem, że to działa też na inne hostingi?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

nie wiem próbowałem na hotfile to słaba prędkość i trzeba koda przepisywać z obrazka powyżej 100 mB ;/


ps.jedna rzecz mnie denerwuje że jak kopiujesz jakiś link nawet obrazek to utomatycznie go dodaje do listy pobierania ale można to wyłączyć ;D

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Hmm pierwsze wrażenia - niezbyt. Pisze że wolne miejsca zajęte... Mam nadzieję, że się szybko coś znajdzie

#edit
Jak się zacznie ściągać to idzie przyzwoicie, z pełną prędkością. Jednak trzeba trafić na odpowiedni moment, kiedy będzie wolne miejsce w sieci...


Dalsze relacje - będę edytował post
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

Super dzięki że to napisałeś teraz to mi śię szybko gry ściągają.

[ Dodano: Czw 22 Lip, 2010 14:45 ]
Ja mam taki problem ze niemoge wznowic pobierania jak cos sciągam :cry:
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Zablokowany