Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Dedykuje coś dla forum :-)

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Dedykuje coś dla forum :-)

Post autor: Son of the Mare »

Dla całego forum a w szczególności dla tych którzy dbają o forum, dla Draksona który okazał gest dobroci dla mnie i innych którzy pomagają np. LukasTe, michael69 dla całego forum :-) Pragnę uwiecznić swoją obecność na forum dedykując filmik z gier które pobrałem z światpsx, z swoim najbardziej ukochanym utworem metalowym. Gry wybrane dla piosenki oczywiście nie przypadkowo i nie przypadkowo są z tej strony. Chcę żeby wszyscy poczuli się miło i taki jest mój gest, nie chodzi o ocenę filmiku ani o komentarz, chodzi o GEST ten z serca ten ciepły tak o to uczucie o tym mówię:-) Zatem dla uwiecznienia chwili...

http://www.youtube.com/watch?v=kDk5l9nnG7k
DLA WAS KOCHANI :*

*Na wypadek takich co to lubią krytykować z góry objaśniam:
Filmik nie jest jakiś on ma charakter nijaki w stosunku do słowa "fajny" "dobry" Tworzyłem go z myślą o forum pokładając serce w uczucie jakim jest pomaganie sobie i bycie razem, moja energia miłości jest przesiąknięta w tym filmiku do użytkowników do jedności światapsx i nim wyrażam to uczucie wdzięczności i uwiecznienia tej chwili :-) Więc twoje krytykowanie jaki to nie powinien być i wyglądać jest daremne bo powiedz kogo chcesz przekonać siebie czy mnie? Siebie. Filmik jest taki jaki powinien być i tak jest skierowany :-) POZDRAWIAM!!!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wideo zostało usunięte, proponuje albo wstawic z powrotem albo zamknąć temat. :P
hasło do moich uploadów: 1234

lukaszhell
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 14 sty, 2011 15:21
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: lukaszhell »

ExGamer-Zgadzam sie.
bo juz sie wczuwałem a tu filmiku nie ma ; D
;)

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

hahah i to jeszcze usunięte przez użytkownika xD
Ocalić od zapomnienia PSX

Zablokowany