Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Komentarze kupujących

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Komentarze kupujących

Post autor: LukasTe »

Tutaj po otrzymaniu towaru kupujący wyrażają swoje opinie.
Ostatnio zmieniony wt 05 lut, 2013 00:18 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

kamilejs
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 14 lis, 2009 13:33

Post autor: kamilejs »

Kupilem od Witolda psone slim miesiąc temu cały zestaw . Zestaw chodzi bez problemu , szybka tranzakcja i komunikatywnosc . Polecam tego sprzedawce , dobry jest w tym co robi ;) i na dodatek oferuje pomoc na gadu gadu , odpowiada na kazde pytania .
Ostatnio zmieniony wt 06 lip, 2010 11:23 przez kamilejs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikoo178x
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 30 cze, 2010 22:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikoo178x »

Dziś zakupiłem konsole PSX od użytkownika Witold
Sprzęt bardzo zgodny z opisem.
Bardzo polecam tego użytkownika wszystkim kupującym
Użytkownik ponad to oferuje swoją pomoc na gadu gadu

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dziś dotarła do mnie przesyłka (1 dzień czekania, więc bardzo szybko) ładnie, solidnie zapakowana w folie pęcherzykowe. Konsola uruchamia gry bez zająknięcia. Polecam sprzedawce jak najbardziej, służy pomocą i szczegółowo odpowiada na każde pytanie ;)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Kupowałem router od Witolda, w paczce znalazłem kilka bonusów ale to już nie o sklep chodzi więc napiszę odnośnie zakupu przez forum :) Paczka elegancko, solidnie zapakowana. Profesjonalna folia bąbelkowa dodała smaku całemu opakowaniu ;) Co do sprzętu to działa bez zarzutów i na pewno będzie mi bardzo przydatny.

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

W dzisiejszym dniu dotarł do mnie pad do Ps One zakupiony od Witolda ;-) Solidnie zapakowany, nie posiada żadnych usterek. Przesyłka dotarł bardzo szybko gdyż sprzedający wysłał ją jeszcze przed dojściem pieniędzy ode mnie co naprawdę jest chwalebną zaletą a raczej szukaną ze świecą wśród sprzedawców ;-) Polecam wszystkim tego sprzedawcę 8-) :!:
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

komrad9
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 12 sie, 2010 13:14

Post autor: komrad9 »

Kupiłem port do padów i kart od Witolda. Paczka przyszła szybciutko, żadnych problemów, świetny kontakt. Solidny, uczciwy sprzedawca > zgodził się na odesłanie towaru i zwrot pieniędzy, gdy okazało się, że problem nie leży w porcie, a w uszkodzeniu płyty głównej.
Gorąco polecam, oby więcej takich uczciwych ludzi!

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

Zakupiłem konsolę psx od LukasaTe. Bardzo dobrze zapakowana, dotarła w szybkim tempie ;-) Działa bez żadnych problemów :-D polecam wszystkim tego sprzedawcę 8-)
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

jakis czas temu kupilem zestaw psx od Witolda, wszystko dobrze zapakowane w babelki, nawet memorka odzielnie zapakowana :mrgreen: polecam

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Wejście na PAD'y/karty pamięci od Witold'a

Post autor: Ostry96 »

Wszystko ładnie szybko i dobrze
>Wejście na PAD'y/karty pamięci, folia bąbelkowa!
Od Witold'a oczywiście ;)
Polecam zakupy!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Kupiłem od Witolda dla kolegi konsolę PS2 z padami i kartą pamięci, wszystko działa bez zarzutu. paczka dotarła trochę z poślizgiem, lecz z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. Wszystko porządnie zapakowane...

Polecam sprzedawcę.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Górna część obudoy PSX + tacka lasera PS

Post autor: Ostry96 »

Zakupiłem od Witold'a górną część obudowy PSX + tackę lasera PSX
Trochę poślizg z dostawą (ale to wina źle zapisanego adresu tylko za pierwszym razem ;) )

Oczywiście polecam :mrgreen:

Awatar użytkownika
wipeoutSpoon
-#
Posty: 7
Rejestracja: ndz 20 cze, 2010 16:14
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: wipeoutSpoon »

Kupiłem od Witolda całego soniaka tylko nie tackę do napędu zapłaciłem naprawde mało i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam, sprzedawca posiada wysoką kulturę osobistą.

Zablokowany