Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Orginalne gry na PSX

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Orginalne gry na PSX

Post autor: Witold »

Witam! Na dzisiejszej aukcji przedstawiamy Państwu gry na konsolę PlayStation. Tytułów jest 10. Gry są w językach niemieckich i angielskich. Gry są w stanie od dostatecznego(jedna gra) po bardzo dobry (większość). Jedynie, do czego jest się przyczepić, to pudełka. Tytuły to:

1. G.Police komplet. 2 Płyty bdb-, instukcja bdb, pudełko dst+ (instrukcja j. angielski, gra j. niemiecki)

2. Shaolin (RARYTAS). Płyta z pudełkiem zamiennym. Płyta db++ (gra j. angielski)

3. Tony Hawk's Skateboarding. Płyta z pudełkiem zamiennym. Płyta db(z wierzchu ma jakiś syf, chyba kawałki kartki, lecz nie przeszkadza to w grze, gra j.angielski)

4. Tony Hawk's Pro Skater 2. Płyta z pudełkiem orginalnym. Stan płyty bdb-, stan pudełka db-. (j. niemiecki)

5. NHL 98. Płyta z pudełkiem zamiennym. Stan dst +. (j. angielski)

6. Milionerzy Junior. Płyta z pudełkiem orginalnym. Stan db-. (j. niemiecki. Doskonała aby sprawdzić swoją wiedzę, jeżeli zna się niemiecki)

7. Fussbal Live. Gra z orginalnym pudełkiem. Stan Pudełka dst --, stan gry db - . (j. niemiecki)

8. Star Wars Episode I. Cały komplet. Gra stan bdb, pudełko bdb -, książeczka db -- . (j. niemiecki, choć jest funkcja ,,Spiel Speichern'' (tł. Język gry) ale z racji, że nie mam miejsca na swojej memorce, nie mogę sprawdzić)

9. Demo disc 1 w pudełku od Driver'a. W pudełku jest też instrukcja Stan bdb+, pudełko i instrukcja db +. Na płycie: Hercules, Porsche Challange, Rage Racer, Rapid Racer, Kurusi, Overboard, abbe's oddysee i jeszcze 1 gra(niezrozumiały tytuł, literki są za wąskie) Uwaga: to są gry DEMO (j. angielski)

10. Skate and Destroy. Gra z orginalnym pudełkiem. Stan gry celujący!! nIE POSIADA ANI JEDNEJ RYSKI, pudełko db- . (multi language (m.in. angielski))

Zdjęcia(zdjęcia stanu płyt wysyłam indywidualnie) :

Obrazek
Obrazek


Ceny (do każdej należy dodać koszty wysyłki):
1. 23zł
2. 15zł
3. 15zł
4. 20zł
5. 10zł
6. 12zł
7. 15zł
8. 23zł
9. 7zł
10. 25zł

Ceny kosztów wysyłki:

1. List Polecony: 4.10zł
2. List Polecony priorytetowy 5.10zł

GRY SĄ OPAKOWANE W KOPERTY BĄBELKOWE, ZA KTÓRE SAM PŁACĘ. GRY ZOSTAJĄ WYSŁANE PO ZAKSIĘGOWANIU PIENIĘDZY NA KONCIE ŚWIAT PSX.

Kontakt:

Telefoniczny: 661757543
Gadu-Gadu: 10751474
Email: musiek3@interia.pl



Nie sprzedaję podzespołów z zestawu. Jeżeli chcesz dany podzespół, możliwe że dostarczę go po
niedzieli. Jeżeli chcesz zakupić dany zestaw/część , napisz tutaj w temacie co (ew. z jaką formą
wysyłki) chcesz kupić, a na PW lub gadu-gadu wyślij mi Swoje dane. Kto pierwszy napisze post,
wygrał aukcję. Proszę przed zakupem zastanowić się, bo nie mam zamiaru dyskutować o odwołaniach
i tym podobnych. Ceny są stałe, nie ulegają zmianie(za wyjątkiem pojemości zestawu).

Zablokowany