Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[SPRZEDANA]Konsola przerobiona PSX SCPH-7502

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

[SPRZEDANA]Konsola przerobiona PSX SCPH-7502

Post autor: Witold »

Witam! Na dzisiejszej aukcji przedstawiamy Państwu konsolę Sony PlayStation 1. Wersja konsoli to SCPH-7502 . Konsola oczywiście przerobiona chipem. Dzisiaj został wstawiony nie podkręcony laser tak więc konsola powinna trzymać bardzo długo. Ładowanie oczywiście bez żadnych ,,ścinek'' i tym podobnych.Za dopłatą 7zł mogę dodać drugi. Do zestawu dodajemy 2 orginalne pady Sony, kartę pamięci, oraz 2 orginalne gry: Fifa Football 2004 oraz Mickey's Wild Adventure. Standardowo zasilacz, oraz kabel AV(UWAGA: ,,Eurozłącze w kablu jest zepsute. Dla majsterkowiczów dodaję blaszkę, która wypada. Oczywiście na życzenie mogę dać ,,przelotkę'' na eurozłącze gratis. Reszta sprawna). Na życzenie mogę nagrać kilka kopii gier z mojej kolekcji, lecz trzeba będzie doliczyć koszty płyty(1zł od sztuki).

UWAGA!!UWAGA!! PRZY ZAKUPIE TEJ KONSOLI DAJEMY 15% ZNIŻKĘ NA GRY Z INNEJ AUKCJI!! A JEST CO WYBIERAĆ :)

W zestawie:
Konsola PlayStation SCPH-7502 przerobiona
Karta pamięci
2 orginalne pady Sony
Okablowanie
2 orginalne gry Fifa Football 2004 i Mickey's Wild Adventure

Zdjęcia:

Obrazek
Obrazek

Cena: 75zł+ Koszty wysyłki

Koszty wysyłki:

Paczka Pocztowa ekonomiczna: 13zł
Paczka Pocztowa priorytetowa: 14,50
Paczka Pocztowa pobraniowa ekonomiczna: 20zł
Paczka Pocztowa pobraniowa priorytetowa: 24zł

Kontakt:

Telefoniczny: 661757543
Gadu-Gadu: 10751474
Email: musiek3@interia.pl



Nie sprzedaję podzespołów z zestawu. Jeżeli chcesz dany podzespół, możliwe że dostarczę go po
niedzieli. Jeżeli chcesz zakupić dany zestaw/część , napisz tutaj w temacie co (ew. z jaką formą
wysyłki) chcesz kupić, a na PW lub gadu-gadu wyślij mi Swoje dane. Kto pierwszy napisze post,
wygrał aukcję. Proszę przed zakupem zastanowić się, bo nie mam zamiaru dyskutować o odwołaniach
i tym podobnych. Ceny są stałe, nie ulegają zmianie(za wyjątkiem pojemości zestawu).
Ostatnio zmieniony sob 24 lip, 2010 15:21 przez Witold, łącznie zmieniany 1 raz.

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

kupuje ten zestaw, paczka ekonomiczna 13zł
przelew zrobie w poniedzialek z rana
pogadamy jeszcze wieczorem na gg, teraz ide odpoczac :-P

Zablokowany