Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pytanie

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kubos123
-#
Posty: 47
Rejestracja: sob 18 wrz, 2010 12:16
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Pytanie

Post autor: kubos123 »

Co to jest ranga przyjaciel taką jak ma Pierce jak można zostać tym przyjacielem?

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

kubos123, To jest ranga unikatowa ktoś kto naprawdę zasłużył dla światpsx, nie licz że ją dostaniesz teraz, trzeba się naprawdę przysłużyć, ja także może nawet więcej od ciebie ;)

[ Dodano: Pon 04 Paź, 2010 20:30 ]
Ps: dostać rangę przyjaciel to jest jak zostać avatarem xD nie chodzi mi tego z filmu Camerona tylko z kreskówki ostatni władca wiatru ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
kubos123
-#
Posty: 47
Rejestracja: sob 18 wrz, 2010 12:16
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kubos123 »

A jak żeś zrobił że jesteś i uploaderem i uplinkerem?

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Uploadowałem gry według poprawnego szablonu
albo uplinkowałem według szablonu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

kubos123, ze względu na wiek i po takim poście od razu odradzam abyś został posiadaczem którejś z tych rang.

To że sie ma samą range, nie znaczy, że już nic nie trzeba robić. To jest niekończąca się praca, no chyba, że zrezygnujesz
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany