Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Błędy

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
xav3ry
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 22 paź, 2008 21:04

Błędy

Post autor: xav3ry »

Czasami jak przeglądam lub piszę na forum po kliknięciu w linki do kategorii, albo wyślij pokazuje mi się forum w domyślnej skórce phpBB i z takim czymś na górze:

Kod: Zaznacz cały

Warning: main(./cache/board_config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /homez.106/swiatpsx/www/common.php on line 259

Warning: main() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /homez.106/swiatpsx/www/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homez.106/swiatpsx/www/common.php:259) in /homez.106/swiatpsx/www/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homez.106/swiatpsx/www/common.php:259) in /homez.106/swiatpsx/www/includes/sessions.php on line 547
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Jak otwierałem temat - biała strona i:

Kod: Zaznacz cały

Warning: main(./cache/board_config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /homez.106/swiatpsx/www/common.php on line 259

Warning: main() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /homez.106/swiatpsx/www/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homez.106/swiatpsx/www/common.php:259) in /homez.106/swiatpsx/www/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homez.106/swiatpsx/www/common.php:259) in /homez.106/swiatpsx/www/includes/sessions.php on line 547

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homez.106/swiatpsx/www/common.php:259) in /homez.106/swiatpsx/www/includes/functions.php on line 1737
/X

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dzięki za zwrócenie uwagi, też mi się takie coś pojawiło kilka razy.. postaram się tym zająć i jakoś temu zaradzić.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

To nie wszystko coś sie stało że nie mogłem sie zalogować... Niby nick i hasło dobre, klikałem login i nic. Dalej nie zalogowany. Musiałem wysłać e-mail z nowym hasłem...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Problem z logowaniem pojawił sie po tym jak starałem się te podane tutaj błedy naprawić.. Jednak logowanie naprawiłem po jakimś czasie, a tego niestety jeszcze nie :-/

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Znalazłem inną usterkę, lecz nie chciałem zaśmiecać nowym tematem. Otóż zostaje wylogowany już po dosłownie 3-5 minutach nieaktywności. To zbyt szybko, w dodatku przysparza to wiele problemów np. przygotowuję wpis i zamiast ujrzeć podgląd, mym oczom widnieje ekran logowania. [oczywiście klikam backspace i nic nie ucieka, ale problem mimo wszystko drażni].

// Pisząc tą wiadomość również spotkał mnie ten problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

w logowaniu ( w zaloguj) zaznacz kwadracik "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie", i kiedy piszesz miej jeszcze jedną otwartą kartę z naszą stroną, kiedy dużo czasu zajmie ci pisanie np. wstawki, to przed daniem "podgląd" czy "wyślij" wejdź na tą drugą stronę i daj odśwież(F5).
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Zablokowany