Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSX WILL NEVER DIE

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

A ty jakim graczem jesteÅ› ???

A - total HARDCORE istnieje aby GRAĆ
0
Brak głosów
B - a gry masz na myśli mario i takie tam e to nie dla mnie
0
Brak głosów
C - długoletni zaprawiony w boju fan ale nie czczący bożków PS3 EX-ow itp
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
bozena5500
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012 09:24

PSX WILL NEVER DIE

Post autor: bozena5500 »

A.D. 1994 tą datę zapewne pamięta wielu z Was na świat przyszło cudowne dziecię SONY PLAYSTATION (psx) Ale historii wypisywać nie będę wiadomo hehe :mrgreen: Chcę się podzielić z wszystkimi pewną mą refleksją na temat PSX-A no to jadę Ciągle pojawia się BIG JOKER :mrgreen: :-D :lol: na mej twarzy gdy tylko przypomnę sobie miniony wiek i lata spędzone z SZARAKIEM :P (oczywiście nie biorę pod uwagę lat przed PSX-EM gdzie to na różnych różnistych cudach ówczesnej techniki szlifował człek swoje pierwsze SKILLE i EXPERIENCE ech stare dobre czasy :zalamany: ) oki doki ale do rzeczy Pamiętam jak dziś tą enigmatyczną atmosferę przy pierwszych godzinach ślęczących przed telorkiem z padem w dłoni gdzie nagle czas już się nie liczył jak dawniej - ? i ? - w jednym Jak PRZEOGROMNACKA W DUSZĘ JEGO WA MAĆ czarna dziura która zdawać by się mogło że pochłonie mnie na amen i że pozostanie w tym stanie skupienia na wieki :shock: :shock: (w pozytywnym tego słowa znaczeniu rzecz jasna) :P :P :P I tak ziomale hmm hihihi :?: :?: :?: A ziomale musieli długo ale to bardzo długo wyczekiwać aż wykulam wreszcie swój szanowny zleniwiały zadek albo wraz z innymi u mego boku katowali do świtu w TEKENIUSZA MORTALA czy kolejnego STREET FIGHTERA ;) ;) ;) TIK TAK TIK TAK a latka śmigały wiosna z latem jesień z zimą a ja ciągle dzierżyłem pada w mych mackach niczym święty graal u krusejdowca :x: :o: :v: :q: Czasami wydaje mi się że powoli zaczynam wyrastać z tego magicznego świata RPEGÓW BIJATYK WYŚCIGÓW......... :zalamany: :zalamany: OMG :shock: :shock: :shock: naprawde to napisałem ??? Pomimo tego że technika poszła diametralnie do góry i mamy w swych łapskach ISTNIE DIABELSKIE maszyny do elektronicznej rozrywki gdzie przy nich słowo jak C64 czy NES przyprawia już tylko o totalny zawrót głowy Pomimo tego że prawie zawsze gdy włączam MOJE LOVE PS3 z nówką sztuką nie śmiganą jeszcze gierką i popuszczam w galoty z wrażenia na widok miażdżącej me oczy grafy to naprawdę ale naprawdę mój pokój niby ten sam atmosfera wraz ze skupieniem towarzyszącym podczas giercownia podobne :?: :idea: :?: to w mym serduchu i tak pozostanie wspomnienie o biegnącym do domu ziomku któremu minut kila temu pani z KIOSKU RUCHU kolejny numer czsopisma konsolowego z TYM MIESIĄC OCZEKIWANYM MAGICZNYM CZARNYM KRĄŻKIEM :hurra: :super: :hurra: Wierzcie lub nie ale wciąż pamiętam zapach w moim pokoju który unosił się w akompaniamencie aromatu dymu dopiero co odpalonego papierosa ze świeżo otwartej ramki zakupionej w tej samej miejscówce co CZASOPISMO ( :rozpacz: takich momentów się nie zapomina :rozpacz: ) Na koniec dodam że pacząc teraz z perspektywy czasu na moją dotychczasową egzystencję to za nic nie zamieniłbym swego życia na żadne inne i choć nie wierzę w REINKARNACJĘ i temu podobne bzdety hehe :ups: :zabawa: :ups: Ale jeśli naprawdę cosik tam gdzieś istnieje to JA SIĘ PISZĘ NA POWTÓRKĘ Z ROZRYWKI raz jeszcze ELO :x: :o: :v: :q: ...wielka sztama dla ziomków mojego pokroju A JEST NAS WIELU...PZDR również CAŁĄ SZANOWNĄ REDAKJE młodszych starszych początkujących i tych przyszłych GRACZY ... :x: :o: :v: :q: PADY W DŁOŃ PANOWIE I PANIE :x: :o: :v: :q: ... Obrazek

Zablokowany