Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

bzzzzzzz

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Skoro nie chcesz tego ciągnąć, to po co to robisz?
Ciagnalem bo myslalem ze przebije sie przez twoja skorupe i dotre gdzie nalezy
spierać, i mówić że szybciej jest lepiej
Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

'Statement' wyglada tak: Predkosc nagrywania zalezy od nagrywarki i posiadanej konsoli PSX. Moze byc wyzsza i nizsza zaleznie od w/w.
Nie zgadzasz sie z tym co napisalem czy nie udalo ci sie tego wykoncypowac z moich poprzednich wypowiedzi?

Mysle ze ty raczej na sile probujesz miec inne zdanie i dodac cos zeby druga osoba(nie tylko ja) miala mniej racji od ciebie. Odpowiedz sobie czy to prawda czy nie.
Ja juz naprawde nic w tym temacie nie napisze.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Panowie, skończcie tę "niekończącą się" dyskusje. Możecie kontynuować w SB/PW, tyle informacji co tu daliście już wystarczy spokojnie :) Kłótnie (bo, właśnie ją zaczynacie prowadzić) nie są wskazane w postach.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Myślę, że zakończenie tej kłótni to najlepszy pomysł... Odpuszczam sobie, bo to tak naprawdę temat rzeka i każdy będzie miał swoje opinie. Ostatecznie niech autor tematu sam zadecyduje jak wybierze ;)

Stallion - proponuje rozejm. ;)
SCEE™

Zablokowany