Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ECCregen

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

ECCregen

Post autor: michael69 »

Hm.. LukasTe sorry że tu to piszę ale w sumie nie wiedziałem gdzie mam napisać, a myślę że choćby ćwierć forumowiczów to przeczytała zaoszczędziła by sobie wielu kłopotów z nagryw. gier.

A więc co mi się przydarzyło:

Jakiś czas temu, pewien forumowicz (nick tylko do mojej wiad.) napisał do mnie na gg:

Kod: Zaznacz cały

... słuchaj ściągnąłem gierkę, którą długo poszukiwałem tu jest  link .... i nagrałem ale mam czarny ekran, tylko logo się wyświetla..., wszystko robię tak jak być powinno w alcoholu..., i nie kumam a to już nie moja pierwsza gra wypalona, ... ok.50-siąta... kurcze bardzo mi na niej zależy, plis..
Myślę gość na nagrywaniu się chyba zna(50-siąta), to albo (pech) coś z grą albo... a próbowałeś ECCregenem? - cisza chyba z pół godziny a potem odpowiedź:

Kod: Zaznacz cały

sorki że ci głowę zawróciłem ale coś miałem chyba z alcoholem, bo go wyinstalowałem i zainstalowałem nowszy i gra śmiga, ECCregen nie użyłem nawet go nie mam...
No to wszystko wpożo pomyślałem i o sprawie prawie zapomniałem :-D

Mija trzy tygodnie:

Kod: Zaznacz cały

cze pamiętasz... no i wszystko było oki ale dochodzę do 65% obraz się zatrzymuje... nagrałem jeszcze raz i to samo wgrywam z karty pamięci i dochodzę do tego samego punktu... przecież druga płyta nie może być też walnięta... co może być?
Więc wchodzę w archiwum GG, ściągam gierkę itd. włączam ECCregen i skanuję i... oczywiście błędy wyskakują mniej więcej od 59% a kończą się ok. 79% było ich dokładnie 43.

I co mam mu odpowiedzieć :kwasny:: SORKI ŻE ZAWRÓCIŁEM CI GŁOWĘ ECCregenem? ;)

Tak więc warto przed nagraniem gry skorzystać z tego programu, oczywiście nigdy nie ma 100% pewności, ale można zwiększyć szanse na to że gra będzie "chodzić' poprawnie, zwłaszcza że skan trwa kilkadziesiąt sekund, no... w ekstremalnych przyp. kilka min. (dużo błędów).
Oczywiście wiem że gdy się już ściągnęło upragnione party itd. to chce się jak najszybciej wypalać, a jeszcze szybciej "dosiadać" pada, ale warto jeszcze poczekać tę chwilę i zrobić skan ;-)

Tu zamieszczam link do ECCregen i CDmage

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/201771547/ECCRegen_CDmage.rar
Po rozpakowaniu można je trzymać na pulpicie bo niewiele zajmują (1.54MB), a będą zawsze pod ręką.

Jak się posługiwać jest od dawna tu: http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=490

ECCregen nie gryzie, nie szczypie, nie łaskocze, a nawet długo czasu nie zajmuje, za to może uprościć życie !!! ;)

[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Zablokowany