Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Megaupload premium link generator

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Megaupload premium link generator

Post autor: michael69 »

Megaupload premium link generator
Nie wiem na ile ten sposób działa ale mnie się udało przy wszystkich czterech próbach wygenerować link premium.
A więc krótko:
1. Musimy być zarejestrowani (darmowa rejestracja) na: http://daiphyer.com/forum/index.php?act=Reg&CODE=00
2.Po rejestracji że by nie błąkać się po forum przechodzimy na: http://daiphyer.com/megaupload.com/premium/link/generator

[center]I tak na próbę wziąłem z naszego forum TekkenTT na ps2:[/center]
[center](kliknij)[/center]
[center]Obrazek[/center]

[center]I po 30 sekundach otrzymałem:[/center]
[center](kliknij)[/center]
[center]Obrazek[/center]
[center]
Powodzenia !!!

[/center]
[center]Obrazek [/center]

[center]Obrazek [/center]


[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
KrecikDawid
-#
Posty: 33
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 19:15

Post autor: KrecikDawid »

Tam Teraz Nie Pisze Megaupload Tylko MegaVideo

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

[shadow=red][glow=green]Potwierdzam :D W tej chwili działa tylko na MegaVideo :P[/glow][/shadow]

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Hmm odświeżę nie co temat i powiem wam jak w tej chwili pobierać za darmo z Megaupload, pobrać film z Megavideo , i pobrać z Netload bez limitów ;)
Rejestrujecie się na Hostuje.net i klikacie --> Import plików wklejacie link z MU , MV lub NL klikacie generuj i po sekundzie macie link ; ). Mam nadzieję że się wam przyda pozdrawiam

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Postanowiłem opisać sposób 19kefir11, w postaci screen'ów więc do dzieła :)
Na początek przechodziły na stronę Hostuje.net

[center]Obrazek [/center]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Następnie zakładamy konto.

[center]Obrazek [/center]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem przechodzimy do sekcji import plików.

[center]Obrazek [/center]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz:
1. Wklejamy link.
1a. Tu mam listę dostępnych serwerów.
2. Klikamy Generuj link.

[center]Obrazek [/center]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnie czynności to przepisane kodu z obrazka i kliknięcie pobierz.

[center]Obrazek [/center]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla użytkowników programu IDM mała podpowiedź, aby można był pobierać pliki przez ten sposób należy dezaktywować pobieranie przez IDM. Można to zrobić w następujący sposób
1. W programie przechodzimy do zakładki Ściąganie, a następnie Opcje.
2. W sekcji Ogólne klikamy przycisk Klawisze... i zaznaczamy "Użyj następujących klawiszy, aby dezaktywować pobieranie przez IDM jakichkolwiek linków." oraz wybieramy jeden z dostępnych klawiszy.
3. Zatwierdźmy nasz wybór "OK"
4. Teraz gdy będziemy wykonamy wszystkie czynności z poradnika jak korzystać z hostuje.net i dojdziemy do momentu gdy mamy kliknąć przycisk "Pobierz" to najpierw wciskamy wybrany przez nas klawisz dezaktywujący i go trzymamy cały czas. Teraz możemy kliknąć "Pobierz" i dalej trzymając nasz klawisz czekamy aż nasz przeglądarka zacznie pobierać plik.

Poradnik napisany specjalnie dla swiatpsx.pl
Zabraniam kopiowania treści poradnika i obrazów bez mojej zgody.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Reju
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 29 lip, 2010 08:34

Post autor: Reju »

Nie ma potrzeby rejestracji,

wchodzimy na http://hostuje.net/import_pub.php ,
następnie robimy resztę jak koledzy wyżej piszą :-D

Nie zauważyłem różnicy, zalogowany czy nie.
I tak mogę pobierać 1 plik na raz, prędkość również jest taka sama.

Zablokowany