Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PlayStation 3

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

PlayStation 3

Post autor: Zohan »

Siema. Na początku konsola PlayStation 3 była dla mnie poprostu marzeniem nie do spełnienia (cena), ale po tych wszystkich prezentach na urodziny, święta (czyli money) dochodzę do wniosku, że jednak jest osiągalna. Brakuje mi jeszcze tylko ok. 600zł :) . Rozmawiałem z bratem, a on powiedział, że jeżeli studia mu nie wypalą to idzie do roboty, po trzech miesiącach by już była wystarczająca składka. Teraz kupić nie chce, ale jak będą przeróbki. Teraz mam pytanie: Jaki model polecalibyście, podobno te z dyskiem 40GB są bardzo stabilne, bez wątpienia kupuje konsole przerobioną! Piszcie swoje opinie (dam pomógł jeśli pomożesz ;) )

#edit
Poszperałem na temat PlayStation3, np. na wikipedii i doszedłem do wniosku, że najlepsza jest europejska wersja 60-cio gigowej konsoli. Posiada ona 4 porty USB, WI-FI, czytnik kart pamięci, chodzą na niej gry PS2 i obsługę SACD (czyli wszystko co narazie wymyślili do PS3). Wersja z dyskiem 40gb nie posiada czytnika kart pamięci, ma 2 porty USB, brak obsługi SACD i nie czyta gier PS2.
Taka jest tabelka
Obrazek

A więc?

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2009 18:10 ]
Dobra proszę zamknąć PS3 kupione
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany