Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Podróbki PSVita

nowości ze świata konsoli sony - ps vita

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Rieju a jak ma przeliczać ? Zarabiają kilak razy więcej niz my więc jeżeli to jest od nich sprowadzane to wiadomo że droższe.
U nas ktoś zarabia np. 5000zł a u nich 5000$ więc wiadomo że dla nich tanie ( w sumie nie wiem co wniosłem tym zdaniem)

Rieju
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 17 lut, 2012 12:25

Post autor: Rieju »

mcmarycha tylko że oni traktują te 5 tysięcy dolarów tak jak my 5 tysięcy złotych więc nie jest taniej. Wszystko jest to samo oprócz cyferek i waluty.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No właśnie ale $ jest droższy od PLN'a i sprowadzenie tego zza granicy kosztuje nas tyle więcej ile $ jest droższy od PLN, innymi słowy większość sprowadzanych zza granicy bajerów kosztuje nas drożej niż inne kraje.
Ale dobra koniec tego off'u

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Rieju pisze:
Takie konsole były owego czasu na allegro za 200zł. I nie patrz na kurs ponieważ przykładowo w USA 200 dolarów traktuje się jak u nas 200zł iż po prostu są lepsze zarobki.
Te konsole mają 3-4 miesiące i wcześniej nie było ich na allegro. Jeżeli o tym nie wiesz to nie żyjemy w USA i konsole nie kosztują 88$ tylko 280zł, po to jest kurs walut żeby go przeliczać. No chyba że tobie płacą w dolarach ;-)
Up: Piszemy tu o podrabianej konsoli PSVita, a nie o chińskich tabletach.
Tylko że yinlips ma te same bebechy co tablet, różni się tylko obudową. Raczej psv można nazwać podróbką yinlipsa, bo ten wyszedł pierwszy :-P
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Rieju
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 17 lut, 2012 12:25

Post autor: Rieju »

MC i tutaj zmieniłeś temat. Bo rozmawialiśmy o traktowaniu 5 tys dolarów i 5 tys pln nie sprowadzając lecz dysponując tymi walutami w swoich krajach co wychodzi że nie jest taniej ani drożej. Owszem kiedy sprzedajemy walutę jest w jakimś stopniu zysk. A teraz powróćmy do tych podróbek.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak My (Polska) coś sprzedajemy to zysku nie mamy bo nasza waluta w innych krajach ma niską wartość, ale powróćmy do tych zadziwiających urządzeń.
Tak z ciekawości ma ktoś z was jakich chiński gadget typu tablet, konsola ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Kiedyś miałem parę klonów nesa i złe nie były, ale po paru miesiącach zawsze coś sypło.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hmm czyli miałeś pegazusa D: Mozesz nam przybliżyc te konsolki bo rozumiem ze to było portable ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Pytanie było o chińskie konsole. Mogę to przybliżyć. Same pudło i inne komponenty wykonane z lipnego plastiku, bebechów prawie tam nie ma. Posiada to 2 przyciski i wysówajke do kartidży. Z tyłu znajdują się gniazda DC, chinche i antenowe. Miałem kiedyś pegaza z antenkami i do tej pory nie wiem do czego służyły. Jest też wersja bardziej ekskluzywna tak zwana "klawiatura". Oprócz grania można było na niej pisać.// O tych tańszych konsolach portable słyszałem że to nic nie warte. Ciekawe jak jest z tym? Ma dość dobre parametry i android, tylko o wytrzymałość chodzi.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak z nerwów nie rzucisz o ścianę to będzie służyć

ODPOWIEDZ