Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Podróbki PSVita

nowości ze świata konsoli sony - ps vita

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Rieju a jak ma przeliczać ? Zarabiają kilak razy więcej niz my więc jeżeli to jest od nich sprowadzane to wiadomo że droższe.
U nas ktoś zarabia np. 5000zł a u nich 5000$ więc wiadomo że dla nich tanie ( w sumie nie wiem co wniosłem tym zdaniem)

Rieju
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 17 lut, 2012 12:25

Post autor: Rieju »

mcmarycha tylko że oni traktują te 5 tysięcy dolarów tak jak my 5 tysięcy złotych więc nie jest taniej. Wszystko jest to samo oprócz cyferek i waluty.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No właśnie ale $ jest droższy od PLN'a i sprowadzenie tego zza granicy kosztuje nas tyle więcej ile $ jest droższy od PLN, innymi słowy większość sprowadzanych zza granicy bajerów kosztuje nas drożej niż inne kraje.
Ale dobra koniec tego off'u

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Rieju pisze:
Takie konsole były owego czasu na allegro za 200zł. I nie patrz na kurs ponieważ przykładowo w USA 200 dolarów traktuje się jak u nas 200zł iż po prostu są lepsze zarobki.
Te konsole mają 3-4 miesiące i wcześniej nie było ich na allegro. Jeżeli o tym nie wiesz to nie żyjemy w USA i konsole nie kosztują 88$ tylko 280zł, po to jest kurs walut żeby go przeliczać. No chyba że tobie płacą w dolarach ;-)
Up: Piszemy tu o podrabianej konsoli PSVita, a nie o chińskich tabletach.
Tylko że yinlips ma te same bebechy co tablet, różni się tylko obudową. Raczej psv można nazwać podróbką yinlipsa, bo ten wyszedł pierwszy :-P
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Rieju
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 17 lut, 2012 12:25

Post autor: Rieju »

MC i tutaj zmieniłeś temat. Bo rozmawialiśmy o traktowaniu 5 tys dolarów i 5 tys pln nie sprowadzając lecz dysponując tymi walutami w swoich krajach co wychodzi że nie jest taniej ani drożej. Owszem kiedy sprzedajemy walutę jest w jakimś stopniu zysk. A teraz powróćmy do tych podróbek.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak My (Polska) coś sprzedajemy to zysku nie mamy bo nasza waluta w innych krajach ma niską wartość, ale powróćmy do tych zadziwiających urządzeń.
Tak z ciekawości ma ktoś z was jakich chiński gadget typu tablet, konsola ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Kiedyś miałem parę klonów nesa i złe nie były, ale po paru miesiącach zawsze coś sypło.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Hmm czyli miałeś pegazusa D: Mozesz nam przybliżyc te konsolki bo rozumiem ze to było portable ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Pytanie było o chińskie konsole. Mogę to przybliżyć. Same pudło i inne komponenty wykonane z lipnego plastiku, bebechów prawie tam nie ma. Posiada to 2 przyciski i wysówajke do kartidży. Z tyłu znajdują się gniazda DC, chinche i antenowe. Miałem kiedyś pegaza z antenkami i do tej pory nie wiem do czego służyły. Jest też wersja bardziej ekskluzywna tak zwana "klawiatura". Oprócz grania można było na niej pisać.// O tych tańszych konsolach portable słyszałem że to nic nie warte. Ciekawe jak jest z tym? Ma dość dobre parametry i android, tylko o wytrzymałość chodzi.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Jak z nerwów nie rzucisz o ścianę to będzie służyć

ODPOWIEDZ