Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[sprzedam] PS2 FAT, NIEBIESKA, SCPH 50004

darmowe ogłoszenia sprzedaży

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

[sprzedam] PS2 FAT, NIEBIESKA, SCPH 50004

Post autor: LukasTe »

PS2 FAT - SCPH 50004
USZKODZONY LASER

Konsola jest nieprzerobiona. Laser po kilku próbach załapał oryginalną grę jednak widać, że jest na wykończeniu i nie daję już rady. Być może wystarczy przeczyścić i będzie spełniać swoje funkcje. Osobiście nie spędziłem nad nia za wiele czasu dlatego sprzedaje jaka jest po obniżonej cenie. Model ten znany jest ze swojej solidności.
Unikatowy kolor! Stan techniczny poza laserem oceniam na dobry+.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena: 69zł

Kontakt:
gg: 4117391
mail: lukaste@swiatpsx.pl

Destro
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 sie, 2010 22:03

Post autor: Destro »

Chciałbym kupić tą konsolę. Dokładniejsze szczegóły uzgodnię z Panem poprzez GG.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zamówione i oficjalnie potwierdzam. Musimy pilnować bezpieczeństwa zawieranych transakcji na forum nie tylko w sklepie PSX ale i w tym dziale. Ze mną jest o tyle dobrze, że stąd nie uciekne :)

Zatem numer konta:
42 1140 2004 0000 3102 6306 0260
Łukasz Teterycz

Czekam na wpłatę i wysyłam jako priorytet od razu po zaksięgowaniu.

Destro
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 sie, 2010 22:03

Post autor: Destro »

Konsola już przyszła. Jeśli chodzi o wygląd to wszystko zgodnie z opisem, a stanu technicznego póki co nie mam jeszcze jak sprawdzić. Przesyłka dotarła bardzo szybko (15h od momentu wpłaty pieniędzy).

ODPOWIEDZ