Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[Sprzedam] PS2 + NA + HDD 120GB

darmowe ogłoszenia sprzedaży

Moderator: Moderatorzy

luk897
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 13 paź, 2010 13:24

[Sprzedam] PS2 + NA + HDD 120GB

Post autor: luk897 »

Sprzedam PS2 (SCPH-30004 R) + Network Adapter (SCPH-10350 z płytką) + HDD120GB Maxtor (idealny do HDLoadera)

Pad od PSX szary idealny stan, od PS2 lewy analog jest trochę już przegrał godzin no ale dalej sprawny ^^ i jeszcze jeden pad nie oryginalny o ile sie nie mylę jest sprawny ;p
MC 8Mb
Okablowanie

Na konsole zostały wgrane takie programy jak KeyLuncher (jest to program bootujący gdzie wybieramy co chcemy odpalic)
HDLoader v0.8c najnowsza wersja HDL
SMS w najnowszej wersji nie pamiętam cyferki ;p ( jest to program do odpalania filmów, muzyki i zdjęć)
uELF (KL nie otwiera niektórych elfów wiec uzywam do tego uELF no i tez do zgrywania/wgrywania savów)
no i jeszcze jest PS2OS czyli system operacyjny ale to raczej nie jest używane przez większość użytkowników.

Co do wad to laser czyta tylko płytki cd... ale po co napęd skoro wszystkie gry zgrywamy na dysk? a na 120gb sporo się zmieści. Chip jaki jest w konsoli to Modbo760 bezawaryjny Ripper uszkodził mi moją wcześniejsza czarnulkę.

Gdzieś mam jeszcze oryginalny plecak ale musiałbym poszukać no i jeszcze jest oryginalne pudełko bez styropianu

Kontakt tylko gg: 4959549 proszę pytać o co chcecie
często na niewidocznym

ODPOWIEDZ